Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co Cie tak Krolu wzięlo na rezanie...i nad czym myslisz ?

hamulce muszę zrobić a to 1 krok i teraz zostać przy serii... czy jak bym chciał coś zrobić w silniku to wypadało by większe włożyć ja nawet wentylowanych nie mam...

to wiela Ty chcesz wycisnąć z tego auta ?

nie wiem ale nawet jak by było 110KM a są hamulce do 75KM no to coś nie halo... - chcę hamulce nie spowalniacze...

no to jak będziesz miał te 110KM to zwykle z TDI-ka np AFN-ena będą za słabe ?

nie będą ok, ale czy warto mi takie wkładać... cyz juz nie lepiej coś dołożyć i coś lepszego wrzucić...

jeśli chcesz zmienić styl jazdy wraz ze wzrostem mocy to chyba jednak lepiej coś lepszego(myślę tutaj o dynamicznym przemieszczaniu sie jak np: :hi:Keżor

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu kupuj zaciski pod wentylowane 288 i bedzie :good:

A-rek - czyli co? bo nie kumam co do mnie mówisz :naughty:

(zaciski + klocki+ tarcze) ???

Opublikowano

Hamulce to podstawa wiec warto w nie zainwestowć

Opublikowano
A-rek - czyli co? bo nie kumam co do mnie mówisz

(zaciski + klocki+ tarcze) ???

mowiles ze musisz robic hamulce to warto juz zainwestowac w wydajniejsze. kup zaciski i jarzma z AFN/AVG i do tego tarcze wentylowane 288 mm i klocki i odczujesz roznice w hamowaniu :wink4:

Opublikowano
A-rek - czyli co? bo nie kumam co do mnie mówisz

(zaciski + klocki+ tarcze) ???

mowiles ze musisz robic hamulce to warto juz zainwestowac w wydajniejsze. kup zaciski i jarzma z AFN/AVG i do tego tarcze wentylowane 288 mm i klocki i odczujesz roznice w hamowaniu :wink4:

a orientacyjny koszt ??

Opublikowano

- nowe tarcze i klocki Bosch ok 400 zl

- zaciski 100 zl uzywka http://www.moto.allegro.pl/item796661165_audi_a4_1_9_tdi_99_rok_zaciski_przednie_klocki.html

ps: wal do goscia z Dabrowy czy jeszcze ma zaciski

a jeszcze 1 pytanko:

wejdzie mi to pod 15" ??

Opublikowano

bez problemu

Opublikowano

ps: wal do goscia z Dabrowy czy jeszcze ma zaciski

on tam miał już tylko 2,8... jakie ta są zaciski i tarcze ??? czy jak by było to w dobrym stanie (zakładając) czy mogę przełożyć wszystko tak jak jest a ew. za jakiś czas wymienić tarcze + klocki na nowe ???

Opublikowano

w 2.8 tez byly 288

czy jak by było to w dobrym stanie (zakładając) czy mogę przełożyć wszystko tak jak jest a ew. za jakiś czas wymienić tarcze + klocki na nowe ???

jesli tarcze proste i klocki jeszcze w dobrym stanie to mozesz

Opublikowano

ps: wal do goscia z Dabrowy czy jeszcze ma zaciski

on tam miał już tylko 2,8... jakie ta są zaciski i tarcze ??? czy jak by było to w dobrym stanie (zakładając) czy mogę przełożyć wszystko tak jak jest a ew. za jakiś czas wymienić tarcze + klocki na nowe ???

lepiej od razu nówki załóż,będzziesz miał pewność, nie będzisz się zastanawiał czy aby na bank wszystko jest ok

Opublikowano

no ale tak hop siup wyskoczyć z 500 zł to chwilowo nie mogę...

Opublikowano

Jeśli te tarcze, ani klocki nie sa zjechane tak jak pisał Arek to smiało możesz wkładać

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

Witam :hi:

Niedługo się zbieram i jadę do Wisły na wycieczkę :notworthy:

Opublikowano

Siema Katowice :hi:

Opublikowano

rowniez :hi:

Opublikowano

chłopaki szybkie pytanie... gdzie w Kato jest plac Szewczyka ? przyjeżdżają tam róznego rodzaju busy itp... i gdzie najlepiej przy nim na jakies 10 minut zostawic autko eby tylko kogoś odebrac... będe leciał od Sosnowca lub Mysłowic.. jak lepiej ?

pytaj o dworzec PKP i to tam, ale od strony centrum, auto zostawisz na Młyńskiej 100m od placu

nasz gps katowicki :polew:

a jak, jeździ sie to sie wie :tongue4:

a kolega zapomniał podziękować Gorol jeden :polew:

kurw..... tylko nie gorol :PP

no Talibo , wpadaj wkońcu ma spota sie pochwalić furą . i wyciągnij levego i yogiego :decayed:

Levy ciągle gdzieś w Europie, Yogi otwiera już własny interes trudno nad każdym nadążyć ://

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.