Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka :polew: :polew: :polew:

królu, dodaj że Egon ma serie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kędzior, to na wiosne się sprawdzimy, bo będę miał koło 190 kucyków

ok mozemy sie pobawic mysle ze do wiosny to juz ja doprowadze do takiego stanu jakiego chce;P

Opublikowano
tak mi się wydawało... 1,8 T wciągło 2,8 tylko tamta V-ka ma symbol AAH i w serii 174 konie. ale Ty kędzior masz zamulacza- w postaci quattro

az takie straty chyba niema, hehe na mokrej nawierzchni mysle ze q to akurat przewaga:) pozatym same kuce niepojada operator tez musi miec jakies pojecie :cool1:

pucek to dobry operator do dziś leczę kręgi szyjne... :gwizdanie: :gwizdanie:

a z tym twoim pojedynkiem APU Q i APU bez Q to nie wiem ile raz ty go objechałeś czy on Ciebie... poza tym nie wiem jakie umiejętności posiada Patrikos...

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

eeeeeeeeeeee... ja jestem na gliwickich czy na katowickich??

Opublikowano

a widzisz krolu tu też się ciś zaczyna dziać powoli ale rozkręcimy i tu niezłe ipreski tylko ze strefą może być problem :mysli:

Opublikowano

a widzisz krolu tu też się ciś zaczyna dziać powoli ale rozkręcimy i tu niezłe ipreski tylko ze strefą może być problem :mysli:

coś się znajdzie :)

Opublikowano
  • Autor

rafał, ten KW wygląda jak nowy :good: tylko ja z przodu mam po jednej sprężynie :gwizdanie: ciekawe po co dwie :mysli:

ogólnie spot udany , bo postawiłem browar a do domu przywiozłem więcej niż przywiozłem :polew: :polew: jesteście ekonomiczni , a gdyby nie Miszka to by żadnego piwa nie ubyło :wink4:

za tydzień wezme rameczki na spot, i moge też wziąć do czewy tylko pisać kto chce, bo to zawsze auto cięższe :decayed:

Opublikowano

ty i patrz napisałeś że się coś dzieje i wszyscy spirdykali

no nie wiem ...

zostali zagożali fanatycy

dobra idę spać

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

krolu wlasnie zerklem w ksiazeczke i przespieszenia sa lepsze w q nieduzo ale zawsze cos:)

keżor ja wezme rameczki ale to ci dam znac przed spocikiem czy bede czy nie

Opublikowano

prezes przemówił coś ostatnio się nie udziela na forum czyżby nas nie lubił :mysli: :mysli:

Opublikowano

krolu wlasnie zerklem w ksiazeczke i przespieszenia sa lepsze w q nieduzo ale zawsze cos:)

no to git :good: :good:

jestem ciekaw pierwszych katowickich "wyscigowych wojen"

ja wyzywam miszkę i wolfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w częstochowe chuczy szykają miejscówy żeby nie było lipy wreszczie coś działają :good:

Opublikowano
  • Autor

leże przed kompem i mam za daleko klawiature i mi sie nie chce sięgać :decayed:

a poza tym nie mam sie jak odnieść do waszych wypowiedzi jak gadacie o d*pie marynie :decayed:

ja sie chętnie pościgam , jak wtryski wdupce :naughty:

Opublikowano

krolu wlasnie zerklem w ksiazeczke i przespieszenia sa lepsze w q nieduzo ale zawsze cos:)

no to git :good: :good:

jestem ciekaw pierwszych katowickich "wyscigowych wojen"

ja wyzywam miszkę i wolfa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja jestem za 2.8 wydaje mi się że ona by mogła objechac 1.8t ale może mało jeszcze widziałem

Opublikowano

leże przed kompem i mam za daleko klawiature i mi sie nie chce sięgać :decayed:

a poza tym nie mam sie jak odnieść do waszych wypowiedzi jak gadacie o pupie marynie :decayed:

ja sie chętnie pościgam , jak wtryski wdupce :naughty:

to jak ja założę twoje to nawet Maxa mogę wyzwać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:a4fan:

eeeeeeeeeeee... ja jestem na gliwickich czy na katowickich??

na radzieckich :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem za 2.8 wydaje mi się że ona by mogła objechac 1.8t ale może mało jeszcze widziałem

A widziałeś jak 75 KM objeżdża 116 KM ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

leże przed kompem i mam za daleko klawiature i mi sie nie chce sięgać :decayed:

a poza tym nie mam sie jak odnieść do waszych wypowiedzi jak gadacie o pupie marynie :decayed:

ja sie chętnie pościgam , jak wtryski wdupce :naughty:

ten tylko by się scigał apotem bu było piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

jeb d*p d*p d*p

a co było potem każdy wie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 00:21_________________________________________________KeZora poniosło

Opublikowano

ja jestem za 2.8 wydaje mi się że ona by mogła objechac 1.8t ale może mało jeszcze widziałem

A widziałeś jak 75 KM objeżdża 116 KM ??? :kox: :kox: :kox:

grozisz mi ??? :naughty:

czy rzucasz wyzwanie

albo browara walnołeś :polew:

Opublikowano

królu, pierwszy wyścig to odrazu odjechałem, ale wiesz jaki tam syf był, potem z rolki, no i wdupilem, bo jechałem na wolnych obrotach, no a potem jeszcze 2 razy z rolki należalo do mnie, więc nie wiem jak to tam oglądaliście :tongue4:

no to się zdziwicie, bo jak w 1.8T odpali turbina to wolnossak ma koniec :gwizdanie:

zresztą zobaczycie sami, zrobi się wiosna to napewno nie jeden spot na wyścigi przeznaczymy :gwizdanie:

ja spadam dziewczyny, to do popołudnia :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.