Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to leci ktoś w końcu do SG dziś ?

JA TYLKO ŻE DOPIERO O 19 WYRUSZE

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Furem kazałem umyć ....

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Furem kazałem umyć ....

... żonie :polew:
Opublikowano

:hi:

Furem kazałem umyć ....

... żonie :polew:

właśnie, też swojej musze to zlecić :naughty:

że idą święta to przeysłam chłopaków :polew:

Kabaret Limo - Reniferu i dres

Opublikowano
właśnie, też swojej musze to zlecić naughty

Ja tam wolę sam dokładnie. Alu już założone znowu teraz tylko wypolerować na wysoki połysk i będzie :good:

Opublikowano

:bry:

:kawa:

Opublikowano

kilka dni temu pytałem was o specyfik STP do czyszczenia wtrysków itp

Zalałem do siebie, zrobiłem 700km

Wnioski:

silnik pracuje jakby bardziej miękko

spalanie spadło z 6 l do 5,7, styl jazdy nie uległ zmianie :)

Opublikowano

Fajnie, ale najpierw to trzeba wszystkie wtryski mieć sprawne :( a dopiero później traktować je różnego typu wynalazkami ... Osobiście daleki jestem od stosowania tego typu środków, ale być może wynika to z małego doświadczenia.

Opublikowano

:hi:

Stanley musisz więcej tego lać to może jeszcze spadnie spalanie :kox:

ja wczoraj bylem na chwile w Gliwicach i wracając przetestowałem moją na V-max i co ku mojemu zdziwieniu budzik wskazał dokładnie 220km/h, myślałem, że ona już tyle nie pójdzie więc wszystkie niedowiarki niech przestaną dupcyć, że coś jest niemożliwe :tongue4:

Stanley ja myślę, że Twoja leci lekko te 230km/h

a bo bym zapomniał stanąłem na tzw kresce z moim ziomem Toyota Corolla 2008r1.6 chyba 120PS ale nie jestem pewny, a wynik był taki, że szliśmy łeb w łeb :lol1:[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 10:23_________________________________________________cześć Wodzu :hi:

Opublikowano

Fajnie, ale najpierw to trzeba wszystkie wtryski mieć sprawne :( a dopiero później traktować je różnego typu wynalazkami ... Osobiście daleki jestem od stosowania tego typu środków, ale być może wynika to z małego doświadczenia.

Ja tez nie jestem zwolennikiem różnych dodatków

Wlałem to po lekturze na forum i chciałem sprawdzić co się stanie

Narazie jak juz napisałem mała poprawa ( choć i tak wczesniej nie mogłem narzekać na samochód)

Co do Vmax to raczej boję się jeździć szybciej niż 200km/h

Moje zimowe opony mają indeks prędkości do 190km/h :confused4:

Opublikowano

powyżej 190km/h to nie ma znaczenia bo auto sie zaczyna odrywać od ziemi więc opony są odciążone :polew:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana :lol1:

Opublikowano

same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana :lol1:

dać Ci na dentystę?? ino jeden ząb ci się ostał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana :lol1:

ja od 7 godz w pracy i w c.h.u.j. roboty

:disgust:

Opublikowano

same biznesmeny na tym forum, ino kawa i gazeta z rana :lol1:

dać Ci na dentystę?? ino jeden ząb ci się ostał :polew: :polew: :polew:

wczoraj bylem przez chwilę na gliwickich :polew:

Opublikowano

:hi:

ja w końcu moge iść do roboty bo to leżenie w domu mi już bokiem wychodziło :tongue4:\

tak więc od 14 do 22 sobie dziś popracuje jak normalny człowiek :cool1:

Opublikowano

:hi:

ja w końcu moge iść do roboty bo to leżenie w domu mi już bokiem wychodziło :tongue4:\

tak więc od 14 do 22 sobie dziś popracuje jak normalny człowiek :cool1:

Kanar Ty chyba jesteś dalej chory :tongue4:

:polew:

Opublikowano

:hi:

Furem kazałem umyć ....

to ty masz widzę ludzi od tego ja musze myś sam na murzyna mi zabrakło :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.