Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znaczek S4 + 40PS :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krolu za tydzień rew aż do skutku do trzech zwyc :disgust:

jak na 100m miałem 2 długości wiec chyba mogę spać spokojnie :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:08_________________________________________________

znaczek S4 + 40PS :kox:

no bez znaczka bym nie dał rady...

Opublikowano

choćbym miał cały środek wyp,,, :kox:

Opublikowano

krolu za tydzień rew aż do skutku do trzech zwyc :disgust:

jak na 100m miałem 2 długości wiec chyba mogę spać spokojnie :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:08_________________________________________________

znaczek S4 + 40PS :kox:

no bez znaczka bym nie dał rady...

:oklaski: :punk:

Opublikowano

choćbym miał cały środek wyp,,, :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja się przygotuje do tego wyścigu od dziś zaostrzam diete gdzie mój radziecki dietetyk :shocked:

Opublikowano

choćbym miał cały środek wyp,,, :kox:

:buahaha:

jak Krolu nie bedzie się patrzył wsadzimy mu trochę dodatkowego balastu do bagażnika

Opublikowano

ja się przygotuje do tego wyścigu od dziś zaostrzam diete gdzie mój radziecki dietetyk :shocked:

mówiliśmy, ze miałeś do Częstochowy biec za nami a nie chciałeś słuchać :decayed:

Opublikowano
:polew: no nieźle było to fakt :) a i zgaszone światła dodały klimatu :) kto wie może za tydzień też się ustawie ;)
Opublikowano

:polew: no nieźle było to fakt :) a i zgaszone światła dodały klimatu :) kto wie może za tydzień też się ustawie ;)

nom te swiatla a raczej ich brak elegancko chyba to bylo ustawione zeby je wygasili :naughty:

a kto nie byl niech zaluje :tongue4:

Opublikowano

dobra dobra pomyśle nad jakimś fajnym miejscem a nie parking podziemny

jak ktoś gdzieś ma jakąś miejscówke to dawać propozycje

Opublikowano

ja spadam panowie :lazy:

jak to się mówi: do zaś

Opublikowano

dobra dobra pomyśle nad jakimś fajnym miejscem a nie parking podziemny

jak ktoś gdzieś ma jakąś miejscówke to dawać propozycje

oo i wtedy moze i ja bym przycisnal

ja spadam panowie :lazy:

jak to się mówi: do zaś

bajuu

Opublikowano

ja spadam panowie :lazy:

jak to się mówi: do zaś

To narazie :)

Opublikowano

no to pa

a ty z tej esy juz na gliwicach musiałeś się wygadać :polew: :polew: :polew:

trzymaj sie krolu i do zoba czenia lub napisania

pamietaj za tydzień

1.9 vs. 1.9 by krolu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to pa

a ty z tej esy juz na gliwicach musiałeś się wygadać :polew: :polew: :polew:

trzymaj sie krolu i do zoba czenia lub napisania

pamietaj za tydzień

1.9 vs. 1.9 by krolu :kox: :kox: :kox:

no to narazie... mam nadzieje, że uda ci się zasnąć :decayed: :decayed:

Opublikowano

no ty to pewnie nie uśniesz taki jesteś podjarany :gwizdanie:

Opublikowano

no co Ty on bedzie całą noc filmiki konwertował :polew:

Opublikowano

no ty to pewnie nie uśniesz taki jesteś podjarany :gwizdanie:

dla mnie to chleb powszedni objeżdżać takie żółwie... :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.