Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za duża gleba i chce czerwone zaciski poza tym dokładek nie będę malować :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale takie felgi chce na wiosnę :cool1:

keżor :good: :good:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:16_________________________________________________albo nie zaciski ciemne :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co Ty gadasz, gleba idealna :kox:

Opublikowano

ciemne szybki i chrom wokół szyb :naughty:

ja też chcę czarne fele :kox:

Opublikowano

Keżor, pokaż mu te projekty co mi robiłeś...

ale obydwa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

7aedc170b4353cc5.jpg

8fa4dd93fb014864.jpg

Opublikowano

mi się bardziej widzi jednak grafit :decayed:

Opublikowano

mi się bardziej widzi jednak grafit :decayed:

Zdecydowanie :good:

Opublikowano

to chyba kupuje felgi :kox:

Opublikowano

A mi się podoba ta 1 czarna fela :gwizdanie:

Opublikowano

grafit wymiata !!! :slina:

Opublikowano

nono te ostatnie fele luzne, jak nieduzo trzeba zeby upiekszyc a4

Opublikowano

co tak dziś słabo z tym spamem :gwizdanie:

Panowie, a co z tym piwkiem?

Umawiamy się na którąś sobotę ??

Ja jestem jak najbardziej za.

Pytanko czy okolice połowy grudnia będą Wam pasować :naughty:

Opublikowano
Panowie, a co z tym piwkiem?

Umawiamy się na którąś sobotę ??

Ja jestem jak najbardziej za.

Pytanko czy okolice połowy grudnia będą Wam pasować

jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta?:P hehe
Opublikowano
Panowie, a co z tym piwkiem?

Umawiamy się na którąś sobotę ??

Ja jestem jak najbardziej za.

Pytanko czy okolice połowy grudnia będą Wam pasować

jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta?:P hehe

kiedyś gadaliśmy, że warto by sie wybrać na współną pianę

piątek lub sobota, bez naszych wozideł

ja zaproponowałem miejsce gdzie każdy ma w miarę blisko,

http://www.cityrock.pl/

knajpa niezła, żarcie ok, centrum Kato

Opublikowano
  • Autor

nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior :polew:

piwko taki o :) wypad na miasto spotowników :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________

Panowie, a co z tym piwkiem?

Umawiamy się na którąś sobotę ??

Ja jestem jak najbardziej za.

Pytanko czy okolice połowy grudnia będą Wam pasować

jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta?:P hehe

kiedyś gadaliśmy, że warto by sie wybrać na współną pianę

piątek lub sobota, bez naszych wozideł

ja zaproponowałem miejsce gdzie każdy ma w miarę blisko,

http://www.cityrock.pl/

knajpa niezła, żarcie ok, centrum Kato

no faktycznie , każdy ma mniej więcej taką samą droge STANLEY :gwizdanie:

ale mnie pasi :>

Opublikowano
nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior
widocznie jedna strone musialem ominac:P hehe nom bylem raz w tym lokalu to mi sie prawie glowa ukrecila tak sie za kelnerkami ogladalem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior
widocznie jedna strone musialem ominac:P hehe nom bylem raz w tym lokalu to mi sie prawie glowa ukrecila tak sie za kelnerkami ogladalem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A potem wyszedł Krolu w fartuszku i z dzbankiem kawy w ręce i już więcej tam nie poszedłeś :decayed:

Opublikowano
nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior
widocznie jedna strone musialem ominac:P hehe nom bylem raz w tym lokalu to mi sie prawie glowa ukrecila tak sie za kelnerkami ogladalem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A potem wyszedł Krolu w fartuszku i z dzbankiem kawy w ręce i już więcej tam nie poszedłeś :decayed:

zebys wiedzial :polew: wiecej razy tam niebylem hehehe

Opublikowano
nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior
widocznie jedna strone musialem ominac:P hehe nom bylem raz w tym lokalu to mi sie prawie glowa ukrecila tak sie za kelnerkami ogladalem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A potem wyszedł Krolu w fartuszku i z dzbankiem kawy w ręce i już więcej tam nie poszedłeś :decayed:

nie przyszedł różowy gej... -> i chyba ma deja vu

Opublikowano

nie przeczytałeś całego tematu od pierwszego posta !! ?? no nie ładnie Kędzior :polew:

piwko taki o :) wypad na miasto spotowników :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:40_________________________________________________

Panowie, a co z tym piwkiem?

Umawiamy się na którąś sobotę ??

Ja jestem jak najbardziej za.

Pytanko czy okolice połowy grudnia będą Wam pasować

jakie piwko co za piwko ja nic niewie? chyba ze to impreza zamknieta?:P hehe

kiedyś gadaliśmy, że warto by sie wybrać na współną pianę

piątek lub sobota, bez naszych wozideł

ja zaproponowałem miejsce gdzie każdy ma w miarę blisko,

http://www.cityrock.pl/

knajpa niezła, żarcie ok, centrum Kato

no faktycznie , każdy ma mniej więcej taką samą droge STANLEY :gwizdanie:

ale mnie pasi :>

hehe, ja mogę jechać nawet do Miszki na chate

jestem elastyczny na propozycje :)

jeśli chodzi o piwko z wami to :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.