Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co z jutrem wybiera się ktoś do Krk ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a co z jutrem wybiera się ktoś do Krk ?

ja bym jechał :kox:
Opublikowano

a co z jutrem wybiera się ktoś do Krk ?

ja bym jechał :kox:

:punish: o Tobie wiem już kilka dni a reszta ?

Opublikowano
  • Autor

jak zwykle wyjdzie wielki c**j i po zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

Zależy od pogody :gwizdanie: Zamówiłem 216-stki :kox: Krolu chcesz się ścigać :polew:

Opublikowano

jak zwykle wyjdzie wielki ch***j i po zlocie :gwizdanie:

więcej optymizmu :naughty:

Opublikowano

w program Tv nawet nie ma co patrzeć :wallbash:

dokladnie, a myslalem ze po 20:00 program wroci :confused4:

ja zaraz wypiję ich wieczny odpoczynek

ja wlasnie przed momentem zrobilem pssssssyt

a co z jutrem wybiera się ktoś do Krk ?

a myslisz ze impreza nie bedzie odwolana :?:

Opublikowano
  • Autor

Zależy od pogody :gwizdanie: Zamówiłem 216-stki :kox: Krolu chcesz się ścigać :polew:

szkoda , bo chciałem Ci swoje opchnąć :gwizdanie: chce dorezać auto do serii i kupić tego golfa do fanu :kox:
Opublikowano

a co z jutrem wybiera się ktoś do Krk ?

ja bym jechał :kox:

:punish: o Tobie wiem już kilka dni a reszta ?

ja nie wiem, szczerze wyznam ze średnio mi sie chce :blink:

Opublikowano

Zależy od pogody :gwizdanie: Zamówiłem 216-stki :kox: Krolu chcesz się ścigać :polew:

szkoda , bo chciałem Ci swoje opchnąć :gwizdanie: chce dorezać auto do serii i kupić tego golfa do fanu :kox:

To jutro jestem po nie bo jeszcze nie wpłaciłem kasy a pytałem tyle razy :decayed:
Opublikowano

Ja też się chyba napije bo nie ma gdzie jechać a bym pojeździł sobie :gwizdanie:

Stanley do której jesteś w robocie do 15 :mysli:

w poniedziałek ide na godz. 13, później pewnie I zmiana do bólu :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też się chyba napije bo nie ma gdzie jechać a bym pojeździł sobie :gwizdanie:

Stanley do której jesteś w robocie do 15 :mysli:

w poniedziałek ide na godz. 13, później pewnie I zmiana do bólu :gwizdanie:

To mi nawet pasi bo ja mam pierwszą zmianę a chciałem podjechać
Opublikowano

Ja też się chyba napije bo nie ma gdzie jechać a bym pojeździł sobie :gwizdanie:

Stanley do której jesteś w robocie do 15 :mysli:

w poniedziałek ide na godz. 13, później pewnie I zmiana do bólu :gwizdanie:

To mi nawet pasi bo ja mam pierwszą zmianę a chciałem podjechać

spoko, to jak ostatnio, 4,20/litr :wink4:

Opublikowano

Zależy od pogody :gwizdanie: Zamówiłem 216-stki :kox: Krolu chcesz się ścigać :polew:

:no: :no: :no:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:42_________________________________________________kurcze szukam jakiegoś dobrego filmu bo w tv lipa... :disgust:
Opublikowano

spoko, to jak ostatnio, 4,20/litr :wink4:

A tak serio to chyba poszło coś w dół :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________

Zależy od pogody :gwizdanie: Zamówiłem 216-stki :kox: Krolu chcesz się ścigać :polew:

:no: :no: :no:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:42_________________________________________________kurcze szukam jakiegoś dobrego filmu bo w tv lipa... :disgust:

Amerykańskie dzeiwice :decayed:
Opublikowano

EXTREMALNE TRIKI SAMOCHODOWE!!!

:wtf:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:53_________________________________________________cena za wczoraj 3,39zł

w czwartek było 3,41zł :wallbash:

Opublikowano

EXTREMALNE TRIKI SAMOCHODOWE!!!

:wtf:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:53_________________________________________________cena za wczoraj 3,39zł

w czwartek było 3,41zł :wallbash:

za***iste skrzyżowanie :polew: Ehh mogło by pójść coś w dół :gwizdanie:
Opublikowano
kurcze szukam jakiegoś dobrego filmu bo w tv lipa...

ani mi nie mow, chyba ich poj...lo zeby caly dzien na kazdym programie ciagle o jednym :wallbash: gdyby nie Discovery i ComedyCentral to TV moznaby bylo wylaczyc

Opublikowano

mogli by się wiele nauczyć te ruskie od nich:

Skrzyżowanie ulic

Opublikowano

mogli by się wiele nauczyć te ruskie od nich:

Skrzyżowanie ulic

No że nikt się nie pieprznął :gwizdanie: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.