Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bulczas, mosz PW :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, nie wiem czy esa dostałeś, mam dla Ciebie ten olej :cool1:

Opublikowano

Bulczas, mosz PW :gwizdanie:

Już odp :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Keżor, nie wiem czy esa dostałeś, mam dla Ciebie ten olej :cool1:

no dostałem :) kiedy moge po niego wpaść ? :decayed:
Opublikowano

Keżor, nie wiem czy esa dostałeś, mam dla Ciebie ten olej :cool1:

no dostałem :) kiedy moge po niego wpaść ? :decayed:

w każdej chwili, mogę Ci go też podrzucić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko , to może jutro wpadne jak nie pojedziemy do kraka , a jak pojedziemy to najwyżej w poniedziałek :wink4:

Opublikowano

Ten Kraków raczej nie wypali bo w taką pogodę to nie ma sensu jechać :confused4:

Opublikowano

kupiłem sobie dziś statyw do aparatu :naughty:

jeszcze tylko muszę nauczyc się zdjęcia robić i luzik :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________a gdzie się Kędzior podziewa? [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:53_________________________________________________ja spadam oglądać Real vs. Barca :rolleyes:

Opublikowano

Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item986974053_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_2010.html Ciekawe czy by mi zabrali dowód za takie coś :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item986974053_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_2010.html Ciekawe czy by mi zabrali dowód za takie coś :gwizdanie:

ciekawe :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item986974053_folia_czarna_do_lamp_przednich_hit_2010.html Ciekawe czy by mi zabrali dowód za takie coś :gwizdanie:

miałem coś takiego naklejone na jedną lampe i był koksik efekt , także jakbyś brał to ja też bym chcał dwie sztuki , bo jeszcze na tył :naughty:
Opublikowano

Bo nie chcę malować w środku bo tak wszyscy mają a szukam ogólnie coś na temat dymienia tak jak szyb ale nie mogę nic znaleź :gwizdanie: http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html A chcesz takie coś na dach :kox:

Opublikowano
  • Autor

Bo nie chcę malować w środku bo tak wszyscy mają a szukam ogólnie coś na temat dymienia tak jak szyb ale nie mogę nic znaleź :gwizdanie: http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html A chcesz takie coś na dach :kox:

chce chce chce !!!!!!!! 6 sztuk :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________połysk :kox:
Opublikowano

No to w przyszłym tygodniu robimy lampy i dach :kox: W poniedziałek zamówie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to w przyszłym tygodniu robimy lampy i dach :kox: W poniedziałek zamówie :decayed:

:ad: yeaaah
Opublikowano

Bo nie chcę malować w środku bo tak wszyscy mają a szukam ogólnie coś na temat dymienia tak jak szyb ale nie mogę nic znaleź :gwizdanie: http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html A chcesz takie coś na dach :kox:

chce chce chce !!!!!!!! 6 sztuk :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________połysk :kox:

ale ta folia nie daje połysku... :mysli:
Opublikowano

Bo nie chcę malować w środku bo tak wszyscy mają a szukam ogólnie coś na temat dymienia tak jak szyb ale nie mogę nic znaleź :gwizdanie: http://allegro.pl/item970109626_folia_termoplastyczna_czarna_na_slupki_progi_200x.html A chcesz takie coś na dach :kox:

chce chce chce !!!!!!!! 6 sztuk :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________połysk :kox:

ale ta folia nie daje połysku... :mysli:

:mysli: No w sumie tak :confused4: Słupki zazwyczaj są matowe :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie :polew:

zabawne :gwizdanie:

to że wyszedłem w piątek z domu do pracy i dopiero wróciłem to nieznaczy że leże po rowach :decayed:

Opublikowano

http://allegro.pl/item961094659_folia_czarny_mat_polysk_termoplastyczna_hit2010.html :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________

Kędzior pewnie leży gdzieś zachlany w rowie :polew:

zabawne :gwizdanie:

to że wyszedłem w piątek z domu do pracy i dopiero wróciłem to nieznaczy że leże po rowach :decayed:

:polew: Myślałem że nie będziesz czytał :polew: Idziemy gdzieś na piwo :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.