Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: ja mogę się odhamic... jutro z wami [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

te 193 to min jakie ci gwarantuje fabryka, a zawsze jest więcej...

jeśli silnik jest wporządku to tak, mam stresa że może coś w niej być nietak, oby była zdrowa i mocna.

ja ze stanleyem zagadamy krola a ty keżor podwędzisz mu bryke i szybko wbijesz na rolki :P

pffffffffffff rozbije się po drodze :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wole nie igrać z mocą Krola :przebiegly:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: ja mogę się odhamic... jutro z wami [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:39_________________________________________________

ja mam stresa że mnie nieshamują lub że wyjdzie zbyt mało ;( ;(

te 193 to min jakie ci gwarantuje fabryka, a zawsze jest więcej...

jeśli silnik jest wporządku to tak, mam stresa że może coś w niej być nietak, oby była zdrowa i mocna.

ja ze stanleyem zagadamy krola a ty keżor podwędzisz mu bryke i szybko wbijesz na rolki :P

pffffffffffff rozbije się po drodze :decayed:

mówisz że keżor nieopanuje tej mocy eSyy? :> to musisz mu dać pare wskazówek jak sie obchodzić z twoją królową :naughty:

Opublikowano

wole nie igrać z mocą Krola :przebiegly:

no ma chłopak 4 pierścienie, pewnie ten jeden z samego mordoru (czy jak to leciało) :wink4:

Opublikowano

wole nie igrać z mocą Krola :przebiegly:

krótko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

panowie, do mnie przyszła sąsiadka na telegazetę :tongue4:, mówi, że chce sprawdzić archiwlane wyniki lotto, muszę jej pomóc :kox:

do jutra :decayed:

ulETS.jpg

Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

20 zł za pożyczenie na 2 próby hamowania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie , jak będe miał dwa pomiary to przy jednym założymy znaczek , a przy drugim ściągniemy :) będziemy mieli pewność czy dodaje mocy :naughty:
Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

20 zł za pożyczenie na 2 próby hamowania :decayed:

a dajesz jakąś gwarancję na pozytywne wyniki?:P

panowie, do mnie przyszła sąsiadka na telegazetę :tongue4:, mówi, że chce sprawdzić archiwlane wyniki lotto, muszę jej pomóc :kox:

do jutra :decayed:

ulETS.jpg

stanley jak byś nieumiał sobie poradzić to daj znać niech przyjdzie do mnie :P

Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

20 zł za pożyczenie na 2 próby hamowania :decayed:

a dajesz jakąś gwarancję na pozytywne wyniki?:P

panowie, do mnie przyszła sąsiadka na telegazetę :tongue4:, mówi, że chce sprawdzić archiwlane wyniki lotto, muszę jej pomóc :kox:

do jutra :decayed:

ulETS.jpg

stanley jak byś nieumiał sobie poradzić to daj znać niech przyjdzie do mnie :P

nie wierzysz w moc znaczka z S4???? precz niewierny !!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

panowie, do mnie przyszła sąsiadka na telegazetę :tongue4:, mówi, że chce sprawdzić archiwlane wyniki lotto, muszę jej pomóc :kox:

do jutra :decayed:

ulETS.jpg

to przecież żona ją może zaprowadzić na TV , a Ty zostań z nami :tongue4:
Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie , jak będe miał dwa pomiary to przy jednym założymy znaczek , a przy drugim ściągniemy :) będziemy mieli pewność czy dodaje mocy :naughty:

jak sprawi że wynik będzie zadowalający to sobie nawet grilla z rs4 kupię i założę hehehe

Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

20 zł za pożyczenie na 2 próby hamowania :decayed:

a dajesz jakąś gwarancję na pozytywne wyniki?:P

panowie, do mnie przyszła sąsiadka na telegazetę :tongue4:, mówi, że chce sprawdzić archiwlane wyniki lotto, muszę jej pomóc :kox:

do jutra :decayed:

ulETS.jpg

stanley jak byś nieumiał sobie poradzić to daj znać niech przyjdzie do mnie :P

chyba będzie "szóstka" :polew:

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

:disgust:

Opublikowano

krolu weź ten znaczek s4 na jutro może da nam jakieś szczęście i każdy z nas będzie zadowolony :decayed: :decayed: :decayed:

dokładnie , jak będe miał dwa pomiary to przy jednym założymy znaczek , a przy drugim ściągniemy :) będziemy mieli pewność czy dodaje mocy :naughty:

jak sprawi że wynik będzie zadowalający to sobie nawet grilla z rs4 kupię i założę hehehe

A-rek ma może za 500 zł ci pożyczy na 2 pomiary :wink4:

Opublikowano
nie wierzysz w moc znaczka z S4???? precz niewierny !!!!!!!!

hehe wierzę wierzę :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

trzymta się chłopcy, idę skreślać nowego totka :wink4:

do jutra :)

Opublikowano

trzymta się chłopcy, idę skreślać nowego totka :wink4:

do jutra :)

siijuu lejjteerr aligejterrr :decayed:

Opublikowano

ja się nie znam ale mówię tak :

Stanley ok 140

Keżor ok 165

Kędzior hmmm 203

Kanar 124

reszty nie pamietam i tak jesteście gejami

MISZKA 125 ale pewne - tyle fabryka daje i to jest fakt :kox:

Opublikowano

a jak ? fegele ? (ocenzurowałem nie chciałem byc tak wulgarny)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

lubię tak słodzić ludziom :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.