Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ssssooooo tyyyy gadaszzzzz ? :blink:

No filmik z Zatoru... bo do tej pory z tego co wiem to umieściłas linka do trailera tylko...

yyyyy... no to już wszystko :gwizdanie:

teraz się przymierzam do filmu z Jarosławca, ale czasu brak :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ssssooooo tyyyy gadaszzzzz ? :blink:

No filmik z Zatoru... bo do tej pory z tego co wiem to umieściłas linka do trailera tylko...

yyyyy... no to już wszystko :gwizdanie:

teraz się przymierzam do filmu z Jarosławca, ale czasu brak :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja myslalem że to trailer a pelna wersja dopiero się reza.... :evil::wallbash:

Opublikowano
:hi: Basia zostawiłem u was mój taki kabelek mały :(
Opublikowano

ssssooooo tyyyy gadaszzzzz ? :blink:

No filmik z Zatoru... bo do tej pory z tego co wiem to umieściłas linka do trailera tylko...

yyyyy... no to już wszystko :gwizdanie:

teraz się przymierzam do filmu z Jarosławca, ale czasu brak :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A ja myslalem że to trailer a pelna wersja dopiero się reza.... :evil::wallbash:

teraz nie robi się filmów długometrażowych, bo nikt by tego nie oglądał ;)

a trailer... to po prostu taką formę wybrałam :P[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:31_________________________________________________

:hi: Basia zostawiłem u was mój taki kabelek mały :(

tak ;)

Opublikowano

Własnie na tvn turbo w turbo kamerze serwis audi ktory dal klientowi nowe A6 allroad na jazde próbna wraz z kierowca pracownikiem audi który był pijany i ich rozbił...

Opublikowano

oglądamy własnie ;) wszyscy ... :gwizdanie:

Opublikowano

Własnie na tvn turbo w turbo kamerze serwis audi ktory dal klientowi nowe A6 allroad na jazde próbna wraz z kierowca pracownikiem audi który był pijany i ich rozbił...

cienki kierowca jak miał promila i w drzewo trafił hahaha

tak w ogole to :hi: :hi:

[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:36_________________________________________________

oglądamy własnie ;) wszyscy ... :gwizdanie:

to kto u was jest, pewnie Kędzior menel :kox: :kox:

Opublikowano

oglądamy własnie ;) wszyscy ... :gwizdanie:

wszyscy :decayed: ty ich juz wygon do domu i sie porzadnie wyspij :naughty:

Opublikowano

oglądamy własnie ;) wszyscy ... :gwizdanie:

wszyscy :decayed: ty ich juz wygon do domu i sie porzadnie wyspij :naughty:

jeszcze trzeźwieją :D

[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:38_________________________________________________

Własnie na tvn turbo w turbo kamerze serwis audi ktory dal klientowi nowe A6 allroad na jazde próbna wraz z kierowca pracownikiem audi który był pijany i ich rozbił...

cienki kierowca jak miał promila i w drzewo trafił hahaha

tak w ogole to :hi: :hi:

[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:36_________________________________________________

oglądamy własnie ;) wszyscy ... :gwizdanie:

to kto u was jest, pewnie Kędzior menel :kox: :kox:

skąd wiedziałeś ? :P

jeszcze Pucol i Gregory .... i ten, noooo, ten... aaaa Stanley :decayed:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jakim trójkątem ? :blink: oszalałeś? :sick3:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jakim trójkątem ? :blink: oszalałeś? :sick3:

ej no nie mów, że Kędzior nie jest przystojny, sądze to po tym jak kobiety na niego reagują :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

Tak tak Pucek to tak.......... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

:seksiasty::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:48_________________________________________________mykam na odbiad :naughty:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

:seksiasty::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:48_________________________________________________mykam na odbiad :naughty:

tez zaraz smigam na obiadek ale najpierw cza sniadanie pochytac co by bylo po kolei :gwizdanie:

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

:seksiasty::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:48_________________________________________________mykam na odbiad :naughty:

tez zaraz smigam na obiadek ale najpierw cza sniadanie pochytac co by bylo po kolei :gwizdanie:

my już po.... :P trzeba było chwilke poczekać :D

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

:seksiasty::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:48_________________________________________________mykam na odbiad :naughty:

tez zaraz smigam na obiadek ale najpierw cza sniadanie pochytac co by bylo po kolei :gwizdanie:

my już po.... :P trzeba było chwilke poczekać :D

Co jajecznica była????

Opublikowano

Basia bo sam mi się chwalił że ma takie życie że jak nie pod ziemią to u Stanleyów siedzi, zalatuje mi trójkątem hahahahahahahahhahaha

:polew: :polew:

jak juz to para z puckiem :polew: :polew:

:seksiasty::polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:48_________________________________________________mykam na odbiad :naughty:

tez zaraz smigam na obiadek ale najpierw cza sniadanie pochytac co by bylo po kolei :gwizdanie:

my już po.... :P trzeba było chwilke poczekać :D

Co jajecznica była????

kanapeczki :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.