Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się zwijam ... oddaje Wam Stana, który mnie już tu kopie po kostkach :gwizdanie:

narka :*

nareszcie :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się zwijam ... oddaje Wam Stana, który mnie już tu kopie po kostkach :gwizdanie:

narka :*

nareszcie :tongue4:

no to jeszcze zostane a już miałem się zbierać :gwizdanie:

Opublikowano

...i na dobranoc :P

pornodemotywator.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:15_________________________________________________

ja się zwijam ... oddaje Wam Stana, który mnie już tu kopie po kostkach :gwizdanie:

narka :*

nareszcie :tongue4:

no to jeszcze zostane a już miałem się zbierać :gwizdanie:

ale jesteście .. . :embarrassed:

Opublikowano

...i na dobranoc :P

pornodemotywator.jpg

jaki mecz :gwizdanie:

Opublikowano

...i na dobranoc :P

pornodemotywator.jpg

cfaniara :decayed:

ale jesteście .. . :embarrassed:

super zajebisci i wspaniali? tak wiemy wiemy :cool1:
Opublikowano

Stanley ale mowisz 50 zł od malowania 18 cali?

Seski, nie dawałem jej w piec bo raz była zimna a po drugie wku**a mnie jak mieli papciami, to nie Q

ja nic nie pisałem o malowaniu za 50 zł ( kilka str wcześniej) :gwizdanie:

Opublikowano

i perfumik łyk :decayed:

Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:
Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:

tak też myślałem, OKO nie może mieć VIPA na rok bo nie dodałeł żadnych zdjęć przez 30 dni :gwizdanie:

Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:

tak też myślałem, OKO nie może mieć VIPA na rok bo nie dodałeł żadnych zdjęć przez 30 dni :gwizdanie:

tak ale podobno robi pokazy na skypie... :sick3:
Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:

tak też myślałem, OKO nie może mieć VIPA na rok bo nie dodałeł żadnych zdjęć przez 30 dni :gwizdanie:

tak ale podobno robi pokazy na skypie... :sick3:

podobno wysyła też 50 szt rozebranych swoich zdjęć za doładowanie 10 zł orange :sick3:

Opublikowano

podobno wysyła też 50 szt rozebranych swoich zdjęć za doładowanie 10 zł orange :sick3:

chyba na serio zbiera na to b7
Opublikowano

Oko gadałem tak jak prosiłeś z adminami i mają ci przyznać na zbiorniku vipa na cały rok :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Kędzior, musimy pogadać :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oko gadałem tak jak prosiłeś z adminami i mają ci przyznać na zbiorniku vipa na cały rok :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Kędzior, musimy pogadać :decayed: :decayed:

nr konta do przelewu już poszedł na PW :wink4:

:polew:

Opublikowano

lecę poszukać mojego hasła na zbiornik :> :>

Opublikowano

lecę poszukać mojego hasła na zbiornik :> :>

podaj tylko login :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:

tak też myślałem, OKO nie może mieć VIPA na rok bo nie dodałeł żadnych zdjęć przez 30 dni :gwizdanie:

była mowa o zbiorniku ? :mysli:

nie, :klamie:

tak też myślałem, OKO nie może mieć VIPA na rok bo nie dodałeł żadnych zdjęć przez 30 dni :gwizdanie:

tak ale podobno robi pokazy na skypie... :sick3:

podobno wysyła też 50 szt rozebranych swoich zdjęć za doładowanie 10 zł orange :sick3:

:bag:

Opublikowano

:bag:

podobno takie same masz przebranie na tych zdjęciach :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: jakim cudem tam jest 3.0 BiT??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.