Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslałem nad bordową skórą, Basia jak ty mnie znasz :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psssssssyt trzecie Tysie :kox:

a później Stasiu nie ma co pić :thumbdown:

:polew:

Opublikowano

myslałem nad bordową skórą, Basia jak ty mnie znasz :gwizdanie: :gwizdanie:

a coś Ty się naoglądał 'kto was tak urządził'?

nie przesadzaj z tym wystrojem wnętrz, bo naprawdę Ci z tego wyjdzie "handel obwoźny" :polew:

Opublikowano

a tak powaznie, pierw lampy zmienie, pomaluje dokladki, przyciemnie szyby i podejme decyzje czy w ogole je malowac czy nie zostawić w ori :)

Opublikowano

a tak powaznie, pierw lampy zmienie, pomaluje dokladki, przyciemnie szyby i podejme decyzje czy w ogole je malowac czy nie zostawić w ori :)

no już brzmi lepiej :cool1:

Opublikowano

Kolor faktycznie mogl by byc inny ale mysle ze na zywo jest :kox: body RS i ta moc marzenie :slina:

Opublikowano

Kolor faktycznie mogl by byc inny ale mysle ze na zywo jest :kox: body RS i ta moc marzenie :slina:

i ten wir w baku :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

Kolor faktycznie mogl by byc inny ale mysle ze na zywo jest :kox: body RS i ta moc marzenie :slina:

i ten wir w baku :decayed: :gwizdanie:

macie coś wspólnego :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Kolor faktycznie mogl by byc inny ale mysle ze na zywo jest :kox: body RS i ta moc marzenie :slina:

i ten wir w baku :decayed: :gwizdanie:

macie coś wspólnego :tongue4: :tongue4:

:decayed:
Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Oko przyjacielu :P co Ty w domu robisz w piątek o tej porze ? :decayed:

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Oko przyjacielu :P co Ty w domu robisz w piątek o tej porze ? :decayed:

słoneczko nawiązuje kontakty na zbiorniku :gwizdanie:

trza coś na jutro albo jeszcze dziś zorganizować

:polew: :polew:

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Oko przyjacielu :P co Ty w domu robisz w piątek o tej porze ? :decayed:

słoneczko nawiązuje kontakty na zbiorniku :gwizdanie:

trza coś na jutro albo jeszcze dziś zorganizować

:polew: :polew:

Oko gadałem tak jak prosiłeś z adminami i mają ci przyznać na zbiorniku vipa na cały rok :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Oko przyjacielu :P co Ty w domu robisz w piątek o tej porze ? :decayed:

słoneczko nawiązuje kontakty na zbiorniku :gwizdanie:

trza coś na jutro albo jeszcze dziś zorganizować

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:good: powodzenia !

Opublikowano

Ps. Keżorowi mówiłem już, ciąłem sie dzisiaj z kolegą z tej a4 co ma płomienie na niej hahaha, pod dorianem w strone orionu, słabo mu idzie to 200 km :naughty: :naughty:

taka z czarnymi płomieniami na boku

wieś tuning :polew: :polew:

Oko przyjacielu :P co Ty w domu robisz w piątek o tej porze ? :decayed:

słoneczko nawiązuje kontakty na zbiorniku :gwizdanie:

trza coś na jutro albo jeszcze dziś zorganizować

:polew: :polew:

Oko gadałem tak jak prosiłeś z adminami i mają ci przyznać na zbiorniku vipa na cały rok :cool1:

:polew: :polew: :polew:

no zaje.biście starałem się o VIPa od roku :banan1: :banan1:

:polew:

Opublikowano

no zaje.biście starałem się o VIPa od roku :banan1: :banan1:

:polew:

:decayed: dam cię do znajomych

:polew:

Opublikowano

ja się zwijam ... oddaje Wam Stana, który mnie już tu kopie po kostkach :gwizdanie:

narka :*

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.