Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a na pogorii będziecie pier**lić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No trzym się synek! :good: Temperaturka jeszcze jest? U lekraza żeś był czy się sam leczysz? :mysli::disgust:

na 14 mam wizyte, za niedlugo sobie zobacze czy mam temperature, jak bede mial dalej wysoka to pojde do lekarza jak bedzie mniejsza to nieide i sam sie bede leczyl :wink4:

Idź lepiej do lekarza synek! :cool1:

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

:tongue4:
Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

I musielibyśmy sobie je podpisać coby się nie pomylić. :wink4:
Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

I musielibyśmy sobie je podpisać coby się nie pomylić. :wink4:

może w tym roku z nami pojedziesz na pogorie :P

pierdle nie ide dzisiaj do lekarza jak sie bede dalej czuj zle to jutro pojde

Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

I musielibyśmy sobie je podpisać coby się nie pomylić. :wink4:

może w tym roku z nami pojedziesz na pogorie :P

pierdle nie ide dzisiaj do lekarza jak sie bede dalej czuj zle to jutro pojde

Odwiedzę Was tam na Qadzie! :kox: :kox: :evil: :evil: I muszę jeszcze popracować nad mięśniami na klacie cobym jakoś wyglądał! :polew: :polew:
Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

I musielibyśmy sobie je podpisać coby się nie pomylić. :wink4:

może w tym roku z nami pojedziesz na pogorie :P

pierdle nie ide dzisiaj do lekarza jak sie bede dalej czuj zle to jutro pojde

Odwiedzę Was tam na Qadzie! :kox: :kox: :evil: :evil: I muszę jeszcze popracować nad mięśniami na klacie cobym jakoś wyglądał! :polew: :polew:

co myskisz ze uda ci sie przebic moj boiler? :P
Opublikowano

a na pogorii będziecie pier***ić znowu , że fajnie jakby były ręczniki klubowe :wallbash:

wiecej optymizmu :decayed:

pozatym troche h*jowo to bedzie wygladalo jak by wszyscy wyskoczyli z takimi samymi recznikami heheh

I musielibyśmy sobie je podpisać coby się nie pomylić. :wink4:

może w tym roku z nami pojedziesz na pogorie :P

pierdle nie ide dzisiaj do lekarza jak sie bede dalej czuj zle to jutro pojde

Odwiedzę Was tam na Qadzie! :kox: :kox: :evil: :evil: I muszę jeszcze popracować nad mięśniami na klacie cobym jakoś wyglądał! :polew: :polew:

co myskisz ze uda ci sie przebic moj boiler? :P

:wink4::naughty: :naughty:
Opublikowano

wczoraj wspominałem o reklamie A8

goodbye my benz :kox:

Audi - Goodnight Commercial

Opublikowano

wczoraj wspominałem o reklamie A8

goodbye my benz :kox:

Audi - Goodnight Commercial

już ktoś to wrzucał :tongue4:
Opublikowano

wczoraj wspominałem o reklamie A8

goodbye my benz :kox:

Audi - Goodnight Commercial

już ktoś to wrzucał :tongue4:

ależ nic nie szkodzi :tongue4:

Opublikowano

wczoraj wspominałem o reklamie A8

goodbye my benz :kox:

Audi - Goodnight Commercial

już ktoś to wrzucał :tongue4:

ależ nic nie szkodzi :tongue4:

stylowe oko :decayed:
Opublikowano

poszedłbym już do domu :gwizdanie:

Opublikowano

poszedłbym już do domu :gwizdanie:

też bym się już zawinął :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:59_________________________________________________

wczoraj wspominałem o reklamie A8

goodbye my benz :kox:

Audi - Goodnight Commercial

już ktoś to wrzucał :tongue4:

ależ nic nie szkodzi :tongue4:

stylowe oko :decayed:

:wink4:

Opublikowano

o to mi wlasnie chodzilo :wink4:

poszedłbym już do domu :gwizdanie:

moge sie z toba zamienic :wink4:

Opublikowano

poszedłbym już do domu :gwizdanie:

moge sie z toba zamienic :wink4:

to znaczy to idziesz na noc do basi a stanley nocuje u ciebie bo nie rozumiem :mysli:

:polew:

Opublikowano

"Oko oko ty swinio"

:tongue4:

chodzuiło mi o to że wolalbym isc do pracy niz lezec w domu :wink4:

Opublikowano

"Oko oko ty swinio"

:tongue4:

chodzuiło mi o to że wolalbym isc do pracy niz lezec w domu :wink4:

:jaaaaa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.