Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Centry bym nie brał, bardzo dużo ludzi ma problem przy egzekwowaniu gwarancji, dlatego wybrałem Boscha

gwarancje na aku to "ściema" spróbuj zareklamować aku to się przekonasz :gwizdanie:

a czy Centra, Bosch czy Varta to jeden uj :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w paru autach mam centre i nie mam powodu do narzekań :gwizdanie:

Opublikowano

w paru autach mam centre i nie mam powodu do narzekań :gwizdanie:

ja kupiłem 3 lata temu Centra do ojca Toyoty i zero problemow :wink4:

Opublikowano

w paru autach mam centre i nie mam powodu do narzekań :gwizdanie:

ja kupiłem 3 lata temu Centra do ojca Toyoty i zero problemow :wink4:

ja mam odkąd kupiłem b5 aku "no name" już było ale ile wcześniej to nie wiem ale działa więc....

Opublikowano

No i wreszcie dotarłem! :wink4: Dzięx!

no i po spocie

MD opanowany :kox:

głośniejsi od nas są tylko pseudokibice :decayed:

No jak wychodziliśmy i Bulczas coś mówił/krzyczał to ogłuchłem! :decayed:

no i po spocie

- dial the number

- Boguś

:polew:

:polew: :polew: :polew: qr** sTAN! jAKBYŚ TO SŁYSZAŁ! 509 ... ....(st[aum]r) :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i po spocie

- dial the number

- Boguś

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i jo po spocie :kox:

"boguszzzz" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: Jest i boguśś.... :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Jest i boguśś.... :polew: :polew:

:gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-191-km-xenon-skora-recaro-i1440160443.html[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:59_________________________________________________http://moto.allegro.pl/unikat-oryginalny-s-line-plus-bixenon-full-ideal-i1435122971.html[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 00:02_________________________________________________idę spać :hi:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Jest i boguśś.... :polew: :polew:

:gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

:wink4:
Sporo wyświetleń... :gwizdanie: RNSE wrzucić, Kierę MF i jest ok. :wink4: Chcesz taką Miszka? :evil:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: Jest i boguśś.... :polew: :polew:

:gwizdanie: :tongue4: :tongue4:

:wink4:
Sporo wyświetleń... :gwizdanie: RNSE wrzucić, Kierę MF i jest ok. :wink4: Chcesz taką Miszka? :evil:

podoba się srebrna i bez pakietu chrom, Tak chcę taką

Opublikowano

No ładnie wygląda. Niezły wypas. :wink4::good: Jakby do tej drugiej wrzucić te fotele z pierwszej to byłoby git. :naughty:

Opublikowano

No ładnie wygląda. Niezły wypas. :wink4::good: Jakby do tej drugiej wrzucić te fotele z pierwszej to byłoby git. :naughty:

no dokładnie to samo pomyślałem...albo zewnętrzny pakiet z avanta do sedan :decayed:

Opublikowano

No ładnie wygląda. Niezły wypas. :wink4::good: Jakby do tej drugiej wrzucić te fotele z pierwszej to byłoby git. :naughty:

no dokładnie to samo pomyślałem...albo zewnętrzny pakiet z avanta do sedan :decayed:

Jednak AVAnt mi się bardziej podoba... :gwizdanie:
Opublikowano

No ładnie wygląda. Niezły wypas. :wink4::good: Jakby do tej drugiej wrzucić te fotele z pierwszej to byłoby git. :naughty:

no dokładnie to samo pomyślałem...albo zewnętrzny pakiet z avanta do sedan :decayed:

Jednak AVAnt mi się bardziej podoba... :gwizdanie:

ja się powoli przekonuje do avantow :gwizdanie:

ok teraz już pitam bo oczy mi się kleją same YO

Opublikowano

:hi:

Ja też lecę...

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-191-km-xenon-skora-recaro-i1440160443.html[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:59_________________________________________________http://moto.allegro.pl/unikat-oryginalny-s-line-plus-bixenon-full-ideal-i1435122971.html[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 00:02_________________________________________________idę spać :hi:

Miszel jest na forum, możesz go opytaćo to auto

coś kiera i gałka zmiany biegów ściorana :gwizdanie:

Przebieg można sprawdzić :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 00:30_________________________________________________spadam w kimono :hi:

Opublikowano

Ja też już miałem lecieć ale chwile jeszcze poszperałem... :wink4:

Opublikowano

cześć :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.