Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

wygadałeś się Karolinie ? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

wygadałeś się Karolinie ? :mysli:

nie Karolinie gadałem z Marcinem od Karoli... nieważne wpadne pogadamy bede kolo 11... ;)

Opublikowano

:hi:

wygadałeś się Karolinie ? :mysli:

nie Karolinie gadałem z Marcinem od Karoli... nieważne wpadne pogadamy bede kolo 11... ;)

pamietajcie ze 10% z kazdej transakcji ma trafic na moje konto :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

wygadałeś się Karolinie ? :mysli:

nie Karolinie gadałem z Marcinem od Karoli... nieważne wpadne pogadamy bede kolo 11... ;)

spox :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 09:57_________________________________________________

:hi:

wygadałeś się Karolinie ? :mysli:

nie Karolinie gadałem z Marcinem od Karoli... nieważne wpadne pogadamy bede kolo 11... ;)

pamietajcie ze 10% z kazdej transakcji ma trafic na moje konto :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:

musisz wpłacić udział własny 50% :gwizdanie:

Opublikowano

musisz wpłacić udział własny 50% :gwizdanie:

wystarczy flaszka? :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

musisz wpłacić udział własny 50% :gwizdanie:

wystarczy flaszka? :gwizdanie: :naughty:

litrowa finka 50% może być :naughty:

Opublikowano

musisz wpłacić udział własny 50% :gwizdanie:

wystarczy flaszka? :gwizdanie: :naughty:

litrowa finka 50% może być :naughty:

to jestesmy ugadani na weekend :kox:

AdamS co tak szybko wczoraj pojechales? jak odjezdzales to ja akurat przyjechalem

Opublikowano

musisz wpłacić udział własny 50% :gwizdanie:

wystarczy flaszka? :gwizdanie: :naughty:

litrowa finka 50% może być :naughty:

to jestesmy ugadani na weekend :kox:

AdamS co tak szybko wczoraj pojechales? jak odjezdzales to ja akurat przyjechalem

to ty tak późno przyjechałeś :tongue4:

Opublikowano

czas do pracy rodacy :decayed:

Opublikowano

czas do pracy rodacy :decayed:

olej to, nie idź :decayed:

Opublikowano
:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:
Opublikowano

:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:

czyli nie grasz dzisiaj ?

Opublikowano

:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:

czyli nie grasz dzisiaj ?

No niestety nie. :angry: Choć może przerwa dobrze mi zrobi bo jestem jeszcze obolały po crash teście na quadzie. :gwizdanie:
Opublikowano

:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:

czyli nie grasz dzisiaj ?

No niestety nie. :angry: Choć może przerwa dobrze mi zrobi bo jestem jeszcze obolały po crash teście na quadzie. :gwizdanie:

właśnie był u mnie addassko i gadaliśmy o graniu, ale skoro nie grasz to raczej też nie pojedziemy :wink4:

Opublikowano

:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:

czyli nie grasz dzisiaj ?

No niestety nie. :angry: Choć może przerwa dobrze mi zrobi bo jestem jeszcze obolały po crash teście na quadzie. :gwizdanie:

właśnie był u mnie addassko i gadaliśmy o graniu, ale skoro nie grasz to raczej też nie pojedziemy :wink4:

No raczej nie ale jakby się coś zmieniło to dam znać. :good::wink4:
Opublikowano

:siema: Ja już dziś byłem pracy ale jeszcze cała nocka przedemną... :disgust:

czyli nie grasz dzisiaj ?

No niestety nie. :angry: Choć może przerwa dobrze mi zrobi bo jestem jeszcze obolały po crash teście na quadzie. :gwizdanie:

właśnie był u mnie addassko i gadaliśmy o graniu, ale skoro nie grasz to raczej też nie pojedziemy :wink4:

No raczej nie ale jakby się coś zmieniło to dam znać. :good::wink4:

wporzo :)

Opublikowano

Byłem właśnie u P. Krzysia i umówiłem się na robienie tego parcha nad trzecim światłem stopu i przy okazji klejenie/montaż lotki. :kox:

Opublikowano

Byłem właśnie u P. Krzysia i umówiłem się na robienie tego parcha nad trzecim światłem stopu i przy okazji klejenie/montaż lotki. :kox:

ja muszę dolać płynu do wspomagania, mam poniżej minimum

Oby to tylko przez to były takie piski :embarrassed:

Opublikowano

Byłem właśnie u P. Krzysia i umówiłem się na robienie tego parcha nad trzecim światłem stopu i przy okazji klejenie/montaż lotki. :kox:

ja muszę dolać płynu do wspomagania, mam poniżej minimum

Oby to tylko przez to były takie piski :embarrassed:

No jak masz mało płynu to może być tego powód. :good: A jak nie to mogą być nieco większe koszty. :gwizdanie:
Opublikowano

hej chłopaki... podjąłem decyzje.. a4 zostaje ze mną przynajmniej do wakacji.. a potem może po obejrzeniu Sevesa fury B6.. :)))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.