Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

Mam elegancką kanapę w robocie i kocyk też się znajdzie. :wink4:

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

A co chcesz rozszyfrować? :cool1:
Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

to jest 50% pakietu włóczykij :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

wpisz sobie tutaj:

http://www.audiklub.org/wyposazenie.html

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

to jest 50% pakietu włóczykij :gwizdanie:

:polew:

my sie jutro znow chyba bedziemy widziec bo wpadne do Was stanley ;)

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

Mam elegancką kanapę w robocie i kocyk też się znajdzie. :wink4:

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

A co chcesz rozszyfrować? :cool1:

no skrót np.: CNP LPG hehehe i inne

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

Mam elegancką kanapę w robocie i kocyk też się znajdzie. :wink4:

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

A co chcesz rozszyfrować? :cool1:

no skrót np.: CNP LPG hehehe i inne

LPG to gaz a CNP to nie wiem, może CPN? Nie pomyliłeś się? :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

to jest 50% pakietu włóczykij :gwizdanie:

:polew:

my sie jutro znow chyba bedziemy widziec bo wpadne do Was stanley ;)

śmiało :naughty:

Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

Mam elegancką kanapę w robocie i kocyk też się znajdzie. :wink4:

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

A co chcesz rozszyfrować? :cool1:

no skrót np.: CNP LPG hehehe i inne

ja... i jeszcze NFZ, PZPN i JP100% :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:03_________________________________________________

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

czyli, że znowu na śpiocha :naughty:

Opublikowano

Q.wa spać mi się chce! :naughty: A tu cała nocka w robocie... :gwizdanie:

RED BULL doda Ci skrzydał :gwizdanie:

Miałem kupić ale może jednak się drzemnę chwilę... :gwizdanie:

ja na takie wypadki woże kocyk w bagażniku :decayed:

tzw, pakiet włóczykij

Mam elegancką kanapę w robocie i kocyk też się znajdzie. :wink4:

a i ja się napiję....więc zimny ...... z Wawela;)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________koledzy gdzie na wlepie w bagażniku znajdę oznaczenie koloru skóry???????

powinno zaczynać się od litery N

np N4C :)

Stanley ok ale jak rozszyfrować później te jeb..ne skróty??

A co chcesz rozszyfrować? :cool1:

no skrót np.: CNP LPG hehehe i inne

LPG to gaz a CNP to nie wiem, może CPN? Nie pomyliłeś się? :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

heheheh nie no jak tam na wlepie są symbole to wiesz muszę wiedzieć co one oznaczają.... :cool1:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:03_________________________________________________

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

ooooooo promocja na JW ;) jamiiiiii

Opublikowano
Biedny addassko, nigdy nie pił, na forum audi się zapisał i zanim zdobywac wiedze o :audi: to pić zaczoł :polew:

grisza co zrobic... trzeba pic :)

Trza zmienić forum na inne o :audi: A4,może tam nie piją :polew:
Opublikowano

Biedny addassko, nigdy nie pił, na forum audi się zapisał i zanim zdobywac wiedze o :audi: to pić zaczoł :polew:

grisza co zrobic... trzeba pic :)

Trza zmienić forum na inne o :audi: A4,może tam nie piją :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

Biedny addassko, nigdy nie pił, na forum audi się zapisał i zanim zdobywac wiedze o :audi: to pić zaczoł :polew:

grisza co zrobic... trzeba pic :)

Trza zmienić forum na inne o :audi: A4,może tam nie piją :polew:

ja nawet w robocie nie gadam o motoryzacji :decayed:

Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:
Opublikowano

Biedny addassko, nigdy nie pił, na forum audi się zapisał i zanim zdobywac wiedze o :audi: to pić zaczoł :polew:

grisza co zrobic... trzeba pic :)

Trza zmienić forum na inne o :audi: A4,może tam nie piją :polew:

:gwizdanie:

:gwizdanie: :polew:
Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:
Opublikowano

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

Opublikowano
:hi: trzymajcie sie lece w kojo.... :cool1::hi:
Opublikowano

:hi: trzymajcie sie lece w kojo.... :cool1::hi:

bajoo

co tam alko, wróciłem z reala i była promocja na JW więc zakupiłem 1l nalałem sobie drina i tyle więcej nie żłopię dziś i tak w ogóle to spadam - muszę się przygotować do roboty na jutro :hi:

mogles zadzwonic to bysmy ci dali zamowienie :polew:

Mógłby nie unieść, uwieźć... :naughty: :naughty:

do Yariski by mogło nie wejść :mysli:

wejsc to moze i by weszlo ale czy by ruszyla :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.