Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co tam robimy jakie balety dziś :mysli:

Ja odpadam, robota dziś... :disgust:

tak tylko zarzucam propozycję bo smaki są :naughty:

ty zawsze masz smaki :naughty:

ale w przeciwieństwie do ciebie nie zawszę piję jak mam smaki :decayed:

to co pijemy coś :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co tam robimy jakie balety dziś :mysli:

Ja odpadam, robota dziś... :disgust:

tak tylko zarzucam propozycję bo smaki są :naughty:

ty zawsze masz smaki :naughty:

ale w przeciwieństwie do ciebie nie zawszę piję jak mam smaki :decayed:

to co pijemy coś :naughty:

u ciebie na chacie? ok :decayed:
Opublikowano

i co tam robimy jakie balety dziś :mysli:

Ja odpadam, robota dziś... :disgust:

tak tylko zarzucam propozycję bo smaki są :naughty:

ty zawsze masz smaki :naughty:

ale w przeciwieństwie do ciebie nie zawszę piję jak mam smaki :decayed:

to co pijemy coś :naughty:

u ciebie na chacie? ok :decayed:

to już jest nudne :facepalm:

na miasto :gwizdanie:

Opublikowano

I po grillu niech wszyscy żałują co nie pojechali. Boczek pierwsza klasa :kox:

Opublikowano

I po grillu niech wszyscy żałują co nie pojechali. Boczek pierwsza klasa :kox:

Czyli kto ma nie żałować poza Tobą? :naughty:

Ja zbieram się do roboty. :disgust:

Opublikowano
:hi: wieczorową porą
Opublikowano

:hi: wieczorową porą

siema z pracy wieczorową porą. :hi:

Jak tam tatuś! :wink4: Jak rodzinka? Nocki przespane?

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

siema z pracy wieczorową porą. :hi:

Jak tam tatuś! :wink4: Jak rodzinka? Nocki przespane?

przespane nie mogę narzekać rodzinka ma się dobrze docierają się pomału a tatuś się zajmuję wszystkim czym się da :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wieczorową porą

siema z pracy wieczorową porą. :hi:

Jak tam tatuś! :wink4: Jak rodzinka? Nocki przespane?

przespane nie mogę narzekać rodzinka ma się dobrze docierają się pomału a tatuś się zajmuję wszystkim czym się da :gwizdanie:

No taka rola. :wink4:
Opublikowano

:hi: wieczorową porą

siema z pracy wieczorową porą. :hi:

Jak tam tatuś! :wink4: Jak rodzinka? Nocki przespane?

przespane nie mogę narzekać rodzinka ma się dobrze docierają się pomału a tatuś się zajmuję wszystkim czym się da :gwizdanie:

No taka rola. :wink4:

:good: :good: :good:

Opublikowano

Co tam Adasiu? :naughty: P.S. Bike'i pochytane ale dzięx za chęć pomocy. :good:

Opublikowano

Co tam Adasiu? :naughty: P.S. Bike'i pochytane ale dzięx za chęć pomocy. :good:

widze jakies ciemne sprawy sie tu dzieja za mymi plecoma :decayed:
Opublikowano

Co tam Adasiu? :naughty: P.S. Bike'i pochytane ale dzięx za chęć pomocy. :good:

widze jakies ciemne sprawy sie tu dzieja za mymi plecoma :decayed:

:gwizdanie: CO tam Kędziorwaty? :naughty: Są jeszcze miejsca na Zator? :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie: CO tam Kędziorwaty? :naughty: Są jeszcze miejsca na Zator? :decayed:

ty to sie wez do roboty :tongue4: robisz interesy bez mojej wiedzy, sie z toba nienapije :tongue4:
Opublikowano

:gwizdanie: CO tam Kędziorwaty? :naughty: Są jeszcze miejsca na Zator? :decayed:

ty to sie wez do roboty :tongue4: robisz interesy bez mojej wiedzy, sie z toba nienapije :tongue4:

No, no... :decayed: A z kim Ci się tak dobrze piło w BT? :cool1::wink4:
Opublikowano

:gwizdanie: CO tam Kędziorwaty? :naughty: Są jeszcze miejsca na Zator? :decayed:

ty to sie wez do roboty :tongue4: robisz interesy bez mojej wiedzy, sie z toba nienapije :tongue4:

No, no... :decayed: A z kim Ci się tak dobrze piło w BT? :cool1::wink4:

ja niepamietam :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie: CO tam Kędziorwaty? :naughty: Są jeszcze miejsca na Zator? :decayed:

ty to sie wez do roboty :tongue4: robisz interesy bez mojej wiedzy, sie z toba nienapije :tongue4:

No, no... :decayed: A z kim Ci się tak dobrze piło w BT? :cool1::wink4:

ja niepamietam :decayed:

:gwizdanie: Nie dziwie się. :wink4: Dziś wlew? :naughty:
Opublikowano

:hi: z wieczora

psssytttt :naughty:

Opublikowano

:gwizdanie: Nie dziwie się. :wink4: Dziś wlew? :naughty:

kolejny weekend na spokojnie :wink4:
Opublikowano

:hi: z wieczora

psssytttt :naughty:

Zdrówko. Ja dziś bez alko więc wypij moje zdrowie. :wink4:

:gwizdanie: Nie dziwie się. :wink4: Dziś wlew? :naughty:

kolejny weekend na spokojnie :wink4:

:shocked::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.