Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ?

:yes2: :gwizdanie:
Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

idzie laminat z Calibry :decayed:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

idzie laminat z Calibry :decayed:

noo bo myślałem że jakaś c**jniaaaa

S czy RS :gwizdanie:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

idzie laminat z Calibry :decayed:

noo bo myślałem że jakaś c**jniaaaa

S czy RS :gwizdanie:

nie chce być jak pół tego forum :naughty:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

idzie laminat z Calibry :decayed:

noo bo myślałem że jakaś c**jniaaaa

S czy RS :gwizdanie:

nie chce być jak pół tego forum :naughty:

Punto HGT ? :mysli:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:

dogadałeś się z Krzysiem ? [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:53_________________________________________________

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

za to w piciu pewnie nie odpuszczasz :lol1:

natury nie oszukasz :no:

no nie

ps zderzak zmieniasz ?

:gwizdanie:

na czarnym i tak h*ja widać no chyba że przydupcusz zderzak z B8 :decayed:

idzie laminat z Calibry :decayed:

noo bo myślałem że jakaś c**jniaaaa

S czy RS :gwizdanie:

nie chce być jak pół tego forum :naughty:

Punto HGT ? :mysli:

:naughty:
Opublikowano

cisnę w kimke od rana ciężka orka znów [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 23:38_________________________________________________aha :hi:

Opublikowano

ja też lecę, muszę być punkt 8 w robocie :disgust:

Opublikowano

No to trzymcie się. Ja siedzę w robocie do ósmej... :decayed:

Opublikowano

a ja zaczynam mały remont w kuchni :disgust:

no czas najwyższy ogarnąć chatę na przyjście dzieciątka :naughty:

no trzeba, chyba dobra pora na orzeźwiający prysznic i piwko :kox:

Diman, a jak idzie Ci tatusiowanie ?

no myślę że nie chwaląc się dobrze nie narzekam :naughty:

Musielibyśmy zapytać żonki. :wink4::naughty:

możesz zapytać nie widzę problemu :wink4:

:wink4:

Dimcio kiedy wpadniesz wreszcie na spota? :cool1:

jak ogarnę trochę sprawy rodzinne mały ma lekkie problemy muszę to opanować i się na pewno pojawię teraz jeszcze trochę podróżowałem wiec mało czasu ale jak nadarzy się okazja to wpadnę :wink4:

No czekamy bo kiełbaski zostają zawsze po grillowaniu... :naughty: Problemy nie wielkie, co?

ano myślę, że niewielkie wyjaśni się w przyszłym tygodniu

:hi: witam z rana

a ja zaczynam mały remont w kuchni :disgust:

no czas najwyższy ogarnąć chatę na przyjście dzieciątka :naughty:

no trzeba, chyba dobra pora na orzeźwiający prysznic i piwko :kox:

Diman, a jak idzie Ci tatusiowanie ?

no myślę że nie chwaląc się dobrze nie narzekam :naughty:

kąpiesz małego ?

naturalnie, że kąpie nie ma się czego bać główka nad wodą i do dzieła :naughty:

Opublikowano
:siema: Diman! Ty ranny ptaszku! :naughty:
Opublikowano
:bry: kurna się nie wyspałem z lekka :hi:
Opublikowano

:bry: kurna się nie wyspałem z lekka :hi:

:hi: Ja też nie choć nie było źle biorąc pod uwagę to, że jestem w robocie... :evil:
Opublikowano

:siema: Diman! Ty ranny ptaszku! :naughty:

he no zrobisz mały nie śpi od 4 :decayed: to i ja nie śpię :)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.