Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja zaczynam mały remont w kuchni :disgust:

no czas najwyższy ogarnąć chatę na przyjście dzieciątka :naughty:

no trzeba, chyba dobra pora na orzeźwiający prysznic i piwko :kox:

Diman, a jak idzie Ci tatusiowanie ?

no myślę że nie chwaląc się dobrze nie narzekam :naughty:

Musielibyśmy zapytać żonki. :wink4::naughty:

możesz zapytać nie widzę problemu :wink4:

:wink4:

Dimcio kiedy wpadniesz wreszcie na spota? :cool1:

jak ogarnę trochę sprawy rodzinne mały ma lekkie problemy muszę to opanować i się na pewno pojawię teraz jeszcze trochę podróżowałem wiec mało czasu ale jak nadarzy się okazja to wpadnę :wink4:

No czekamy bo kiełbaski zostają zawsze po grillowaniu... :naughty: Problemy nie wielkie, co?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja zaczynam mały remont w kuchni :disgust:

no czas najwyższy ogarnąć chatę na przyjście dzieciątka :naughty:

no trzeba, chyba dobra pora na orzeźwiający prysznic i piwko :kox:

Diman, a jak idzie Ci tatusiowanie ?

no myślę że nie chwaląc się dobrze nie narzekam :naughty:

kąpiesz małego ?

Opublikowano

zaś forum dla tatusiów się włączyło :kox:

Opublikowano
:hi: to był dobry dzień
Opublikowano

a ja zaczynam mały remont w kuchni :disgust:

no czas najwyższy ogarnąć chatę na przyjście dzieciątka :naughty:

no trzeba, chyba dobra pora na orzeźwiający prysznic i piwko :kox:

Diman, a jak idzie Ci tatusiowanie ?

no myślę że nie chwaląc się dobrze nie narzekam :naughty:

kąpiesz małego ?

:naughty: :naughty: :naughty:

zaś forum dla tatusiów się włączyło :kox:

Eeee tam... :kox:
Opublikowano

zaś forum dla tatusiów się włączyło :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 22:13_________________________________________________

:hi: to był dobry dzień

wyrezales ?

:naughty:

Opublikowano

:hi: to był dobry dzień

Siema! Kanar Ty byś nie chciał polarka klubowego? :cool1:
Opublikowano

hmmm a za ile ta przyjemność?

wyrezałem działa i pryska a siedzenie się ślizga..

a na koniec przyjechała Jola i mi wymieniła głośniki w drzwiach :blink:

Opublikowano

hmmm a za ile ta przyjemność?

wyrezałem działa i pryska a siedzenie się ślizga..

a na koniec przyjechała Jola i mi wymieniła głośniki w drzwiach :blink:

120 pln... Czym nas jest więcej ty lepiej. :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199732.0

Opublikowano

hmmm a za ile ta przyjemność?

wyrezałem działa i pryska a siedzenie się ślizga..

a na koniec przyjechała Jola i mi wymieniła głośniki w drzwiach :blink:

:mysli:

Opublikowano

no w sumie dlaczego nie :) kto się jeszcze pisze?? bo widze lista pusta jeszcze

noooo Stan zażartowałem że mogła by mi pomóc w wymianie bo kupiłem Clariony w końcu a Ona wzięła to na poważnie - moja mina :shocked:

Opublikowano

no w sumie dlaczego nie :) kto się jeszcze pisze?? bo widze lista pusta jeszcze

noooo Stan zażartowałem że mogła by mi pomóc w wymianie bo kupiłem Clariony w końcu a Ona wzięła to na poważnie - moja mina :shocked:

Tam jest lista pusta ale ja wysłałem info do Jarko a i tam w wątku też wkleję. :wink4: Jest już Nas siedmiu na te polarki... :gwizdanie:

Oko L - 1 szt.

akjam M - 1 szt.

tolek85 S - 1 szt

Adam.S L - 1 szt.

Kędzior L - 1 szt.

addassko XL - 1 szt.

Miszka82 S - 1 szt.

Jaki rozmiar dla Ciebie? :mysli:

Opublikowano

Skoro Adam.S bierze L to ja też się na taki skuszę :)

Opublikowano

Skoro Adam.S bierze L to ja też się na taki skuszę :)

Ok! Zamawiam dla Ciebie eLkę. :good: Co do kasy to dam znać jak i co. :wink4:
Opublikowano

też ma eLkę :decayed:

Opublikowano

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:
Opublikowano

też ma eLkę :decayed:

Może Stan zamów sobie eSkę bo jak schudniesz? Basen, bieganie, piłka... browarki... :decayed:

nie jestem ostatnio systematyczny - jeśli chodzi o: basen, bieganie, piłkę.... :disgust:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

Opublikowano

A to ostatnie? :naughty: :gwizdanie:

:gwizdanie: no comment :decayed:

:wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.