Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany pytanie : z kim mogę się zabrać do Zatoru, do Kato dojadę ale muszę auto zostawić mojej bo gdzieś tam jedzie....no i by trzeba było mnie odwieźć do Tychów po Zlocie :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:56_________________________________________________jebłem moja ma opis na FB : Debowe Pssssssyt :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś możesz lecieć z nami tylko nie wiem czy nie będę leciał tak koło 19 bo moja chyba nie dostanie wolnego :gwizdanie:

Opublikowano

Jak coś możesz lecieć z nami tylko nie wiem czy nie będę leciał tak koło 19 bo moja chyba nie dostanie wolnego :gwizdanie:

będę miał to na uwadze dzięki :good:

Opublikowano

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

Opublikowano

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Akjam, ja tam sprawa z wyborową? dasz radę załatwić jeszcze 2 szt ? :mysli::naughty:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:00_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

:good:

Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:
Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

Dasz radę Stanley! Meble mogą poczekać. :naughty:

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Akjam, ja tam sprawa z wyborową? dasz radę załatwić jeszcze 2 szt ? :mysli::naughty:

Jutro będę wiedział co i jak. :wink4:
Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

Przepyszna! :decayed:
Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

Dasz radę Stanley! Meble mogą poczekać. :naughty:

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Akjam, ja tam sprawa z wyborową? dasz radę załatwić jeszcze 2 szt ? :mysli::naughty:

Jutro będę wiedział co i jak. :wink4:

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:05_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

chciałbym, nrazie odświeżam moje mieszkanie

Poza tym Miron mi jeszcze kredytu nie załatwił :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:06_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

Przepyszna! :decayed:

a załatwisz jeszcze dodatkowo 2 szt ?

Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

Dasz radę Stanley! Meble mogą poczekać. :naughty:

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Akjam, ja tam sprawa z wyborową? dasz radę załatwić jeszcze 2 szt ? :mysli::naughty:

Jutro będę wiedział co i jak. :wink4:

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:05_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

chciałbym, nrazie odświeżam moje mieszkanie

Poza tym Miron mi jeszcze kredytu nie załatwił :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:06_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

Przepyszna! :decayed:

a załatwisz jeszcze dodatkowo 2 szt ?

Jutro będę wiedział czy wogóle będzie a jak będzie to spox, załatwię.
Opublikowano

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

Dasz radę Stanley! Meble mogą poczekać. :naughty:

Siemka z wieczora!

Jadę na rowerek. Do zoba później. :cool1:

daleko masz do monopolowego? :polew:

Do monopolowego to jeżdżę taxą jak braknie. :tongue4:

BTW Jest tu kto? :naughty:

Akjam, ja tam sprawa z wyborową? dasz radę załatwić jeszcze 2 szt ? :mysli::naughty:

Jutro będę wiedział co i jak. :wink4:

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:05_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

chciałbym, nrazie odświeżam moje mieszkanie

Poza tym Miron mi jeszcze kredytu nie załatwił :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:06_________________________________________________

:hi: z wieczora,

kuchnia prawie gotowa, pozostało poustawiać meble :zemdlal:

Mnie raczej jutro na spocie nie będzie, chyba, że się wyrobię

Jeśli chcecie robić grila, to ktoś może do mnie po niego podjechać

No i kilo wusztu zostało z ostatniego razu :gwizdanie:

jak będę wcześniej w Kato a możliwe, że tak to mogę podjachać

to od razu pomozesz meble przeniesc :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 23:01_________________________________________________Stasiek to kiedy parapetowka? :naughty:

przeprowadziłeś się Stan ? :cool1:

właśnie akjam co z wódą ?

Przepyszna! :decayed:

a załatwisz jeszcze dodatkowo 2 szt ?

Jutro będę wiedział czy wogóle będzie a jak będzie to spox, załatwię.

no ja myślę

Opublikowano

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:

najswiezsze spyfoto z nowej kuchni u Staska

e672aa7b002c15884dad7d78

Opublikowano

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:

najswiezsze spyfoto z nowej kuchni u Staska

e672aa7b002c15884dad7d78

:gwizdanie:

Opublikowano

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:

najswiezsze spyfoto z nowej kuchni u Staska

e672aa7b002c15884dad7d78

To ja przyjadę jutro po tego grilla... :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:

najswiezsze spyfoto z nowej kuchni u Staska

e672aa7b002c15884dad7d78

To ja przyjadę jutro po tego grilla... :kox: :kox: :kox: :kox:

po drugiej stronie kuchni jest dupby blat do bzykania.... wróć - do gotowania z takimi paniami :gwizdanie:

Opublikowano

w domu jak u cyganów - jeden burdel :gwizdanie:

najswiezsze spyfoto z nowej kuchni u Staska

e672aa7b002c15884dad7d78

To ja przyjadę jutro po tego grilla... :kox: :kox: :kox: :kox:

po drugiej stronie kuchni jest dupby blat do bzykania.... wróć - do gotowania z takimi paniami :gwizdanie:

No to może coś jutro u Ciebie upichcimy... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

po drugiej stronie kuchni jest dupby blat do bzykania.... wróć - do gotowania z takimi paniami :gwizdanie:

:decayed: Keżor ja wkońcu projektowal wiec wiedzial co potrzeba zeby bylo dobrze w kuchni :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.