Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

panowie gdzie serwisujecie klime ? generalnie chodzi o odgrzybienie, bo capi niemożliwie :thumbdown:

będzin, ul. namiarkowa czy cos takiego

Dokładnie tak! Ja robiłem tam raz i wszystko good! :good: Albo ASO - jak jest promocja to na serio można zrobić to w dobrej cenie. Robiłem tam w tamtym roku serwis. :cool1:

To wszystko przez to, że jeździsz tylko do 3000 obrotów...

:facepalm:

Oj addassko, addassko... Nie znasz chyba historii jazdy Stanleya... :tongue4::cool1:

robiłem w ASO i jeszcze nic nie płaciłem :przebiegly::decayed:

Cffffaniak. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:hi: z wieczora

ale ciężki dzień

i dobranoc

Taki jak wczoraj? :decayed:

BTW Nowy bar mi otworzyli i mam dalej niż miałem. :disgust: Chyba będę musiał na rowerze "jeździć"... :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech dokumetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrynówka słodka! :sesese:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

No właśnie! Cza jakieś szkolenie zrobić albo zajęcia grupowe. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

No właśnie! Cza jakieś szkolenie zrobić albo zajęcia grupowe. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzam się :naughty:

Miszka coś ostatnio mówił o szkoleniu w klimatyzowanym pomieszczeniu itp :kox:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

No właśnie! Cza jakieś szkolenie zrobić albo zajęcia grupowe. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzam się :naughty:

Miszka coś ostatnio mówił o szkoleniu w klimatyzowanym pomieszczeniu itp :kox:

No, no... Pamiętam. :good: :good: :good: :good: :good: Jak z zakwaterowaniem było bo ja bez tego nie dam rady. :mysli::decayed:
Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

No właśnie! Cza jakieś szkolenie zrobić albo zajęcia grupowe. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzam się :naughty:

Miszka coś ostatnio mówił o szkoleniu w klimatyzowanym pomieszczeniu itp :kox:

No, no... Pamiętam. :good: :good: :good: :good: :good: Jak z zakwaterowaniem było bo ja bez tego nie dam rady. :mysli::decayed:

jak każdy :decayed:

Opublikowano

z 200m masz 300m :decayed:

Z 450m.... :decayed:

żebyś prawka nie stracił :gwizdanie:

No podobno ma być Ta ustawa, że za rower nie zabierją... :mysli::naughty:

podobno,

to nie oddawaj po pijaku :wink4:

Nie wożę zadnech domuknetów ze sobą. :kox: Ale ta cytrunówka słodka! :sesese:

patrząc na twoją wypowiedź, chyba ją sobie jeszcze posłodziłeś ... :decayed:

Ale że niby co? :mysli::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

nie przejmuj się :decayed:

Namówiłeś mnie. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co tu taka cisza wogóle jest? :disgust:

no porażka :thumbdown:

kiedyś w ciągu weekendu z 60str przybywało :gwizdanie: i to był standard :naughty:

No właśnie! Cza jakieś szkolenie zrobić albo zajęcia grupowe. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzam się :naughty:

Miszka coś ostatnio mówił o szkoleniu w klimatyzowanym pomieszczeniu itp :kox:

No, no... Pamiętam. :good: :good: :good: :good: :good: Jak z zakwaterowaniem było bo ja bez tego nie dam rady. :mysli::decayed:

jak każdy :decayed:

:mysli::naughty:
Opublikowano

Miszka ma podobno fajne kolezanki z roboty, może zaprosi :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka ma podobno fajne kolezanki z roboty, może zaprosi :naughty::kox: :gwizdanie:

ALe że w kuchni mają robić... :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Miszka ma podobno fajne kolezanki z roboty, może zaprosi :naughty::kox: :gwizdanie:

ALe że w kuchni mają robić... :decayed: :decayed: :decayed:

ja, w kuchni "będą robić" ...

spadam w kimono :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.