Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

No byli ale nie ma co płakać bo Nasi mieli momenty (szczególnie w I połówce - my byliśmy już po dwóch :kox:, że przycisnęli i mieli szane a bramka z przypadku, co się zdarza) :wink4:
Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:
Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:

Tyś oglądał wogóle mecz czy pisałeś SMSy? :decayed:
Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:

Tyś oglądał wogóle mecz czy pisałeś SMSy? :decayed:

buehehe

spadam w kimono :hi:

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:

Tyś oglądał wogóle mecz czy pisałeś SMSy? :decayed:

buehehe

spadam w kimono :hi:

:gwizdanie:

Ja też powoli się zbieram. :wink4:

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:

Tyś oglądał wogóle mecz czy pisałeś SMSy? :decayed:

nie, patrzalem czy mi kopci :tongue4:

pisalismy na gg :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No i co tam? :naughty:

myślę, że nieźle grali, brakowało trochę szczęścia przy wykończeniu, ale tak to czasem jest

fakt - żabojady byli lepsi :gwizdanie:

starali sie i caly czas do przodu :decayed:

Tyś oglądał wogóle mecz czy pisałeś SMSy? :decayed:

nie, patrzalem czy mi kopci :tongue4:

pisalismy na gg :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

BTW I kopci? :mysli::decayed:

Opublikowano

BTW I kopci? :mysli::decayed:

niewiem, sprawdzimy we wtorek :gwizdanie:
Opublikowano

BTW I kopci? :mysli::decayed:

niewiem, sprawdzimy we wtorek :gwizdanie:

:good: Tylko żebyś wcześniej nie chciał jechać. :tongue4:
Opublikowano

BTW I kopci? :mysli::decayed:

niewiem, sprawdzimy we wtorek :gwizdanie:

:good: Tylko żebyś wcześniej nie chciał jechać. :tongue4:

ty juz sie o to nieboj, przyjade z moja :polew:
Opublikowano

BTW I kopci? :mysli::decayed:

niewiem, sprawdzimy we wtorek :gwizdanie:

:good: Tylko żebyś wcześniej nie chciał jechać. :tongue4:

ty juz sie o to nieboj, przyjade z moja :polew:

Czyli nie będziesz się denerwował i udawał twardziela... :wink4:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::naughty:
Opublikowano

:hi:

dotarłem na chatę

ale doj**ałem wczoraj najpierw City Rock,a później Young Chicks in Pomarańcza Dubble Anal Penetration :decayed:

jak tu się ogarnąć do pracy tego nie wiem, łapy mi się trzęsą kac jak chvj chyba coś zjem

aha mecz nawet nawet

Opublikowano

morgen

Czyli nie będziesz się denerwował i udawał twardziela... :wink4:

cie piz*gne :decayed:

:hi:

dotarłem na chatę

ale doj**ałem wczoraj najpierw City Rock,a później Young Chicks in Pomarańcza Dubble Anal Penetration :decayed:

jak tu się ogarnąć do pracy tego nie wiem, łapy mi się trzęsą kac jak chvj chyba coś zjem

aha mecz nawet nawet

trzeba bylo dac znac :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.