Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o co kaman z tym Seskim? :naughty:

Wpadł na spota na ścigaczu wczoraj... :decayed: :decayed:

c92aef0827fa5f90.jpg

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o co kaman z tym Seskim? :naughty:

Wpadł na spota na ścigaczu wczoraj... :decayed: :decayed:

c92aef0827fa5f90.jpg

to niezle musial byc porobiony :decayed:
Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

o co kaman z tym Seskim? :naughty:

Wpadł na spota na ścigaczu wczoraj... :decayed: :decayed:

c92aef0827fa5f90.jpg

to niezle musial byc porobiony :decayed:

Nie smiejcie sie ten motór jest fest porezany... oryginalnie miał pedały jak w rowerze a tu już prosze...prawie hayka zapierdzielajka...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi::evil:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::kox:
Opublikowano

do pracy rodacy :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:29_________________________________________________tłoczymy :dance:

Opublikowano

do pracy rodacy :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 10:29_________________________________________________tłoczymy :dance:

dobry bit :good:

Opublikowano
:bry: w ten pochmurny czwartek :evil:
Opublikowano

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

Opublikowano

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

leć A4, na bramkach raczej nie będziesz stał o tej porze ( ew. może kilkanaście sekund)

rozkopana nie jest,

miśków tam dawno nie widziałem, z resztą te 150-160km/h możesz teraż spokojnie śmigać :gwizdanie:

Opublikowano

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

leć A4, na bramkach raczej nie będziesz stał o tej porze ( ew. może kilkanaście sekund)

rozkopana nie jest,

miśków tam dawno nie widziałem, z resztą te 150-160km/h możesz teraż spokojnie śmigać :gwizdanie:

oki to super, no tez szybciej niz te 150-160 niejezdze no moze +/- 30km/h :gwizdanie:

a jak wyglada cena za przejazd bo juz nia z 5lat niejechalem :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

po pracy...takie dni jak dziś i byłbym ustawiony do końca życia :decayed::jerk::yeah:

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

leć A4, na bramkach raczej nie będziesz stał o tej porze ( ew. może kilkanaście sekund)

rozkopana nie jest,

miśków tam dawno nie widziałem, z resztą te 150-160km/h możesz teraż spokojnie śmigać :gwizdanie:

ja leciałem w ostatnio ale w Niedzielę do Trzebini nie ma żadnej zwężki z tego co pamiętam ale jest luźno tylko ta złodziejska opłata 8zł za bramkę :sick3:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 13:25_________________________________________________kurwa znacie to

:banan::banan1::banan2:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y_xNVWyGXTs#at=169

Opublikowano

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

leć A4, na bramkach raczej nie będziesz stał o tej porze ( ew. może kilkanaście sekund)

rozkopana nie jest,

miśków tam dawno nie widziałem, z resztą te 150-160km/h możesz teraż spokojnie śmigać :gwizdanie:

oki to super, no tez szybciej niz te 150-160 niejezdze no moze +/- 30km/h :gwizdanie:

a jak wyglada cena za przejazd bo juz nia z 5lat niejechalem :rolleyes:

:szukaj::decayed:

jedna brama 8zł :thumbdown:

Opublikowano

:bry: WSZYSTKIM

panowie jak wyglada a4 k-ce -> krakow fest rozkopana ? jak długo na bramkach se stoi w sobote okolo 20-21, i cena

i jeszcze stoja miski i susza, czy jakas vectra smiga albo inne, pytam sie bo w sobote musze leciec na KRK niewiem xczy leciec a4 czy dabrowa,olkusz

pozdrawiam

leć A4, na bramkach raczej nie będziesz stał o tej porze ( ew. może kilkanaście sekund)

rozkopana nie jest,

miśków tam dawno nie widziałem, z resztą te 150-160km/h możesz teraż spokojnie śmigać :gwizdanie:

oki to super, no tez szybciej niz te 150-160 niejezdze no moze +/- 30km/h :gwizdanie:

a jak wyglada cena za przejazd bo juz nia z 5lat niejechalem :rolleyes:

:szukaj::decayed:

jedna brama 8zł :thumbdown:

podziekowal :hi::notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Siemanko wszystkim obecnym;) Czy na każdym spocie we wtorki jest ktoś wyposażony w VAG? :) pytam gdyż chciałbym wreszcie prześwietlić moje autko i dowiedzieć się nieco więcej o tym czy wszystko jest ok czy tez nie, a mam podstawy sądzić, że nie :confused4:. Please, help me! :wink4: Pozdr:)

Opublikowano

Siemanko wszystkim obecnym;) Czy na każdym spocie we wtorki jest ktoś wyposażony w VAG? :) pytam gdyż chciałbym wreszcie prześwietlić moje autko i dowiedzieć się nieco więcej o tym czy wszystko jest ok czy tez nie, a mam podstawy sądzić, że nie :confused4:. Please, help me! :wink4: Pozdr:)

przyjedź kilka razy to może akurat ktoś będzie w posiadaniu VAGa :)

Opublikowano

Dzięki:)we wtorek będę na pewno to może uda się coś wybadać;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.