Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dotarłem wreszcie. :naughty: Byłem jeszcze na grillu u kumplów ale żeby nie było nic nie jadłem poza ogóreczkiem. :naughty:

Kędzior starczyło PB żeby dojechać do domu po tym sprincie? :gwizdanie:

ja spalilem paliwa na jakies 100km :decayed:

ale powiem ci niezle ci to zapierdziela, chyba bys mnie objechal gdybym mial 18"

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dotarłem wreszcie. :naughty: Byłem jeszcze na grillu u kumplów ale żeby nie było nic nie jadłem poza ogóreczkiem. :naughty:

Kędzior starczyło PB żeby dojechać do domu po tym sprincie? :gwizdanie:

doturlał się na luzie :naughty:

Opublikowano

Akjam w tym gipsie masz dosc ciezka noge :tongue4:

niezle ci ta fura popierdala :good::kox: :kox: :kox: :kox:

ciekawe co to za kolo sie dolaczyl, niewidziales co mial za silnik :mysli:

:evil: :gwizdanie:

Co do silnika to nie wiem ale ładnie się dołączył... :good:

ale jesteście mialo nie być :angry:

wku*wiłem się i poszedłem wszystko kupić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:45_________________________________________________z Kedziorem :wink4:

Niepotrzebnie bo mieliśmy przecież grilla tzn. Bulczas miał a tak to brakło na kiełbaski... :disgust::decayed: P.S. Kiełbaski były dziś doebane! Chyba zawsze muszą dwa tygodnie "dochodzić"... :naughty:

Dotarłem wreszcie. :naughty: Byłem jeszcze na grillu u kumplów ale żeby nie było nic nie jadłem poza ogóreczkiem. :naughty:

Kędzior starczyło PB żeby dojechać do domu po tym sprincie? :gwizdanie:

ja spalilem paliwa na jakies 100km :decayed:

ale powiem ci niezle ci to zapierdziela, chyba bys mnie objechal gdybym mial 18"

:gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:
Opublikowano

dobranoc rezacze :hi: :gwizdanie:

Opublikowano

dobranoc rezacze :hi: :gwizdanie:

:hi:

Jakiś filmik może cza włączyć? :mysli:

Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie za***rdala :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:

Nie wiem czy mi nie migło 2.0TDI... :cool1:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:

Nie wiem czy mi nie migło 2.0TDI... :cool1:

nie no k**wa 2.0 tdi no bez przesady ze tak szybko by nas doszedl :mysli:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:

Nie wiem czy mi nie migło 2.0TDI... :cool1:

nie no ku*** 2.0 tdi no bez przesady ze tak szybko by nas doszedl :mysli:

No, no... Taka jak moja. :kox::naughty: :naughty:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:

Nie wiem czy mi nie migło 2.0TDI... :cool1:

nie no ku*** 2.0 tdi no bez przesady ze tak szybko by nas doszedl :mysli:

No, no... Taka jak moja. :kox::naughty: :naughty:

nom chyba ze tak, ciekawe kiedy wyjawisz prawde co tam masz pod maska :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie:

przyznaj sie masz softa na jakies 200 kunia? :naughty:

Jeszcze nie. :naughty:

powiem ci ze jestem zaskoczony ze tak ci fajnie zasuwa :good:

nom a kolo musial miec tam cos mocnego bo w momecie sie dolaczyl :gwizdanie:

No nieźle doszedł. :good: Też byłem w szoku. :blink:

3.0 tdi po ostrym sofcie :mysli:

Nie wiem czy mi nie migło 2.0TDI... :cool1:

nie no ku*** 2.0 tdi no bez przesady ze tak szybko by nas doszedl :mysli:

No, no... Taka jak moja. :kox::naughty: :naughty:

nom chyba ze tak, ciekawe kiedy wyjawisz prawde co tam masz pod maska :gwizdanie:

:przebiegly::tongue4:
Opublikowano

to 3majcie się!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

to 3majcie się!!!!!!!!!!!!!

Si ja. :hi:
Opublikowano

sie mi chyba piwo skonczylo

Opublikowano

Napij się mleka. :wink4:

Opublikowano

Napij się mleka. :wink4:

nom mam caly karton dzisiaj przywiozlem :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.