Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Albo sie nie ma. :tongue4::wink4:

rozmowy na poziomie :sarcastic:

od razu widać że kolesie po studiach :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Albo sie nie ma. :tongue4::wink4:

rozmowy na poziomie :sarcastic:

od razu widać że kolesie po studiach :tongue4:

:sarcastic:

Opublikowano

:siema:

Albo sie nie ma. :tongue4::wink4:

rozmowy na poziomie :sarcastic:

od razu widać że kolesie po studiach :tongue4:

:sarcastic:

Toście wymyślili! :naughty:
Opublikowano
:hi: jol macie info może czy Tolek będzie jutro ... a może będzie ktoś z Was mial kompa co by mi szybki ustawił na pilot otwieranie :cool1:
Opublikowano

:hi: jol macie info może czy Tolek będzie jutro ... a może będzie ktoś z Was mial kompa co by mi szybki ustawił na pilot otwieranie :cool1:

Napiasz do niego i spytaj. :cool1:
Opublikowano

może mi się uda was jutro odwiedzić :kox: ale to jest mocno na wyrost na razie :)

Opublikowano

może mi się uda was jutro odwiedzić :kox: ale to jest mocno na wyrost na razie :)

Nie dupc ino wpadnij! :wink4:
Opublikowano

:hi: jol macie info może czy Tolek będzie jutro ... a może będzie ktoś z Was mial kompa co by mi szybki ustawił na pilot otwieranie :cool1:

Napiasz do niego i spytaj. :cool1:

wyszukać nie potrafię go ... ;(

Opublikowano

:siema:

Albo sie nie ma. :tongue4::wink4:

rozmowy na poziomie :sarcastic:

od razu widać że kolesie po studiach :tongue4:

:sarcastic:

Toście wymyślili! :naughty:

kabareciarze :gwizdanie:

Opublikowano

może mi się uda was jutro odwiedzić :kox: ale to jest mocno na wyrost na razie :)

Nie dupc ino wpadnij! :wink4:

mały nie jest taki skory do ustępstw :gwizdanie: ale myślę, że się da coś wykombinować :wink4:

Opublikowano

:hi: jol macie info może czy Tolek będzie jutro ... a może będzie ktoś z Was mial kompa co by mi szybki ustawił na pilot otwieranie :cool1:

Napiasz do niego i spytaj. :cool1:

wyszukać nie potrafię go ... ;(

CZego nie potrafisz? :shocked:

może mi się uda was jutro odwiedzić :kox: ale to jest mocno na wyrost na razie :)

Nie dupc ino wpadnij! :wink4:

mały nie jest taki skory do ustępstw :gwizdanie: ale myślę, że się da coś wykombinować :wink4:

:good: Dasz rade!
Opublikowano

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

Opublikowano

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mega talent...

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=49515[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________minuta szukania :notworthy:

Opublikowano

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mega talent...

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=49515[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________minuta szukania :notworthy:

z otwarciem piwa i załyczeniem :naughty:

Opublikowano

ooo piwo :naughty:

idę do spiżarni :kox:

Opublikowano

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:36_________________________________________________no toście mi smaka zrobili psyyyt z lodóweczki :kox:

Opublikowano

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

Łosz qarwa! :naughty:

Tolka nie mogę wyszukać ... ;/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mega talent...

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:33_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=49515[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:34_________________________________________________minuta szukania :notworthy:

A Ty się Pucek nie śmiej. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Elvis! Jest jeszcze jeden sposób jak szukajki nie możesz znaleźć. :naughty::wink4: Przejrzyj ostatnie strony Katowickich i znajdź jego posty... :kox:

BTW No to też się napiję. :gwizdanie:

Opublikowano

BTW No to też się napiję. :gwizdanie:

no to pyrskkk

Opublikowano

BTW No to też się napiję. :gwizdanie:

no to pyrskkk

:drinks:
Opublikowano

ja już jedno wypiłem i koniec na dzisiaj :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.