Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no z Adamem pytaliśmy czy ktoś jedzie na kawę na Dąbrówkę i nic ... zero odpowiedzi ;(

z grilla jest zdrowsze jedzenie niz z maka :cool1::decayed:

to robiliście grilla jednak???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no z Adamem pytaliśmy czy ktoś jedzie na kawę na Dąbrówkę i nic ... zero odpowiedzi ;(

z grilla jest zdrowsze jedzenie niz z maka :cool1::decayed:

to robiliście grilla jednak???

yhy :naughty:
Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

wku*wiłem się i poszedłem wszystko kupić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:45_________________________________________________z Kedziorem :wink4:

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

wku*wiłem się i poszedłem wszystko kupić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:45_________________________________________________z Kedziorem :wink4:

masz fart ze to dopisales :decayed:
Opublikowano

e no to się zawiedliśmy z Adamem

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

tak to jest jak zawsze każdy czeka na gotowe

każdy by chciał przyjść i najlepiej zjeść i pojechać :gwizdanie:

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

wku*wiłem się i poszedłem wszystko kupić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:45_________________________________________________z Kedziorem :wink4:

masz fart ze to dopisales :decayed:

przecież mnie prosiłeś o to na PW :tongue4:

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

tak to jest jak zawsze każdy czeka na gotowe

każdy by chciał przyjść i najlepiej zjeść i pojechać :gwizdanie:

toś pojechał ...

Opublikowano

ale jesteście mialo nie być :angry:

tak to jest jak zawsze każdy czeka na gotowe

każdy by chciał przyjść i najlepiej zjeść i pojechać :gwizdanie:

toś pojechał ...

nie pojechal, tylko napisal niestety prawde
Opublikowano

no sie wie sie wie....

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

:decayed: tak mi jakos sie wypslo :gwizdanie: jak by sie moja pytala to ja takich rzeczy nie mowie :decayed:
Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

:decayed: tak mi jakos sie wypslo :gwizdanie: jak by sie moja pytala to ja takich rzeczy nie mowie :decayed:

ta albo robisz tak ze swoją przed spotem dlatego przyjeżdżasz sam :decayed:

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

:decayed: tak mi jakos sie wypslo :gwizdanie: jak by sie moja pytala to ja takich rzeczy nie mowie :decayed:

ta albo robisz tak ze swoją przed spotem dlatego przyjeżdżasz sam :decayed:

przyjezdzam sam zeby niemusiala sluchac takich tekstow :decayed:

psyt :wink4:

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

że co?

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

:decayed: tak mi jakos sie wypslo :gwizdanie: jak by sie moja pytala to ja takich rzeczy nie mowie :decayed:

ta albo robisz tak ze swoją przed spotem dlatego przyjeżdżasz sam :decayed:

ja do niej jeżdzę, jak Kędzior jest w robocie :decayed:

Opublikowano

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

:decayed: tak mi jakos sie wypslo :gwizdanie: jak by sie moja pytala to ja takich rzeczy nie mowie :decayed:

ta albo robisz tak ze swoją przed spotem dlatego przyjeżdżasz sam :decayed:

ja do niej jeżdzę, jak Kędzior jest w robocie :decayed:

juz ci cos napisalem na ten temat, ale na forum nie napisze bo niewypada :decayed:

kędzior z tymi gwałconymi laskami to było kórva :kox::sarcastic:

że co?

taki tam zarcik :naughty:
Opublikowano

dabra ewakuacja :hi:

Opublikowano

Dotarłem wreszcie. :naughty: Byłem jeszcze na grillu u kumplów ale żeby nie było nic nie jadłem poza ogóreczkiem. :naughty:

Kędzior starczyło PB żeby dojechać do domu po tym sprincie? :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.