Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:notworthy:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

ja też

5,6% :gwizdanie:

Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

ja też

5,6% :gwizdanie:

3,2%
Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

ja też

5,6% :gwizdanie:

3,2%

Ty Gejku zostaw to mleko a zajmij się Eweliną... :decayed:

Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

ja też

5,6% :gwizdanie:

3,2%

Ty Gejku zostaw to mleko a zajmij się Eweliną... :decayed:

ty sie lepiej zajmij swoim interesem :tongue4:
Opublikowano

wieczorem popijam mlekoo :decayed:

ja też

5,6% :gwizdanie:

3,2%

Ty Gejku zostaw to mleko a zajmij się Eweliną... :decayed:

ty sie lepiej zajmij swoim interesem :tongue4:

Właśnie go pilnuje bo jestem w pracy... :tongue4: od 18 do 6 rana...

Opublikowano

niezła cena jak za furkę z tego rocznika

ja bede chcial za moja wiecej bo jest mlodsza :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 23:50_________________________________________________Audi R8 Photoshoot in HD
Opublikowano

Tylko co wybrać to auto czy te laski.... ja jestem skłonny do kompromisu i bym wzioł tą laske w tym aucie... :decayed:

Opublikowano
:hi: witajcie w naszej bajce..... :gwizdanie:
Opublikowano

Z rana :hi: i pogoda bombon... a w Nysie Zlot Vagów.... :angry: szkoda że nikt nie był chętny pojechać...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

mogę do Ciebie przyjechać, obadamy jak działa klima :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

mogę do Ciebie przyjechać, obadamy jak działa klima :decayed:

na razie chłopaki rezają :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

mogę do Ciebie przyjechać, obadamy jak działa klima :decayed:

na razie chłopaki rezają :kox:

czyli rozumiem, że jesteśmy ustawieni :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:53_________________________________________________pora na pyszne śniadanie - żona zrobiła jajecznice :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

mogę do Ciebie przyjechać, obadamy jak działa klima :decayed:

na razie chłopaki rezają :kox:

czyli rozumiem, że jesteśmy ustawieni :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:53_________________________________________________pora na pyszne śniadanie - żona zrobiła jajecznice :kox:

wspólne śniadanka coś wspaniałego :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:41_________________________________________________

:hi: jakoś żyję zaraz przyjeżdża ekipa montażowa :kox:

ta Honda NSX jest piękna, jak na auto z 94 roku to stylistycznie wygląda pięknie...

jakie plany na dziś :mysli:

mogę do Ciebie przyjechać, obadamy jak działa klima :decayed:

na razie chłopaki rezają :kox:

czyli rozumiem, że jesteśmy ustawieni :rolleyes:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 10:53_________________________________________________pora na pyszne śniadanie - żona zrobiła jajecznice :kox:

wspólne śniadanka coś wspaniałego :kox: :kox:

chyba tylko wspólna flaszka jest lepsza :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 12:04_________________________________________________

czyli rozumiem, że jesteśmy ustawieni :rolleyes:

chvja rozumiesz :blink:

Opublikowano
:hi: ale pogoda :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.