Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

guten :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

guten :hi:

cześć pracy

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

no to ja się załapie ty będziesz musiał poczekać do przyszłego roku :gwizdanie: :decayed:

jakbyś potrzebował pomocy to dzwoń :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 13:03_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-kremowe-recaro-elektrycznie-pompowane-a4-i1641544433.html :gwizdanie:

dzwoń tam i bierz fajna cena :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:43_________________________________________________pany potrzebuje pospawać kwasówkę macie może jakieś namiary na kogoś sensownego co by mi to pospawał w dobrych pieniądzach :cool1:

Opublikowano

pany potrzebuje pospawać kwasówkę macie może jakieś namiary na kogoś sensownego co by mi to pospawał w dobrych pieniądzach :cool1:

bakuś :polew:
Opublikowano

pany potrzebuje pospawać kwasówkę macie może jakieś namiary na kogoś sensownego co by mi to pospawał w dobrych pieniądzach :cool1:

bakuś :polew:

no właśnie on z tego co wiem to już zrezygnował :przebiegly: chyba należał do tych droższych :evil:

Opublikowano
Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

no to ja się załapie ty będziesz musiał poczekać do przyszłego roku :gwizdanie: :decayed:

jakbyś potrzebował pomocy to dzwoń :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 13:03_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-kremowe-recaro-elektrycznie-pompowane-a4-i1641544433.html :gwizdanie:

dzwoń tam i bierz fajna cena :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:43_________________________________________________pany potrzebuje pospawać kwasówkę macie może jakieś namiary na kogoś sensownego co by mi to pospawał w dobrych pieniądzach :cool1:

do sedana :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:57_________________________________________________a co Ty tam z tą kwasówką kombinujesz,

wiem, ze takie rzeczy wykonuje marcin(driver)

Opublikowano

orurowanie do wózka :wink4:

Opublikowano

orurowanie do wózka :wink4:

yhy

kur, jeszcze godzina :wallbash:

Opublikowano

orurowanie do wózka :wink4:

yhy

kur, jeszcze godzina :wallbash:

nadgodziny?
Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

no to ja się załapie ty będziesz musiał poczekać do przyszłego roku :gwizdanie: :decayed:

jakbyś potrzebował pomocy to dzwoń :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 13:03_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-kremowe-recaro-elektrycznie-pompowane-a4-i1641544433.html :gwizdanie:

dzwoń tam i bierz fajna cena :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:43_________________________________________________pany potrzebuje pospawać kwasówkę macie może jakieś namiary na kogoś sensownego co by mi to pospawał w dobrych pieniądzach :cool1:

do sedana :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 14:57_________________________________________________a co Ty tam z tą kwasówką kombinujesz,

wiem, ze takie rzeczy wykonuje marcin(driver)

takie tam małe rezanko :kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

orurowanie do wózka :wink4:

yhy

kur, jeszcze godzina :wallbash:

nadgodziny?

norma, do 16

Opublikowano

siema :hi:

ja mogę ci tą kwasówę pospawać dwa razy, pierwaszy i ostatni :gwizdanie:

:dance:

Opublikowano

siema :hi:

ja mogę ci tą kwasówę pospawać dwa razy, pierwaszy i ostatni :gwizdanie:

:dance:

no powiem ci szczerze że wolałbym raz a porządnie :tongue4:

Opublikowano

Stasiu to nie jest recaro tylko zwykłe kubły skórzane :tongue4:

Opublikowano

Stasiu to nie jest recaro tylko zwykłe kubły skórzane :tongue4:

dokładnie ale cena i tak dojebana :kox:

Opublikowano

no to psyt

Opublikowano

no to psyt

dobrze gada psssyt redd's :decayed:

Opublikowano

no to psyt

dobrze gada psssyt redd's :decayed:

reds? :thumbdown:

zimny lech :wink4:

Opublikowano

alkoholicy :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.