Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z rana :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: kolejny dzień szakala.... :disgust:
Opublikowano

Diman, ty o 4 wstałeś, czy dopiero spać poszedłeś? :mysli::wink4:

wstałem wstałem i to nie z mojego powodu ale to normalne dziennie wstaje mniej więcej o tym czasie pól max godzinka i dalej do wyrka :kox:

:hi: no i dzień dobry

Opublikowano

:hi:

jeszcze tylko dziś i jutro :decayed:

Opublikowano

:hi:

jeszcze tylko dziś i jutro :decayed:

jeszcze tylko dzisiaj :gwizdanie:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

fakerzy :kox:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

Opublikowano

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

:gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

no to ja się załapie ty będziesz musiał poczekać do przyszłego roku :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

wolne do końca tygodnia :decayed: i to płatne :kox:

też mnie to wkrótce czeka :gwizdanie:

a w przyszłym roku będę miał dodatkowo 2tyg urlopu tacierzyńskiego :naughty:

jak to dwa tydzień tylko przysługuje :mysli:

od przyszłego roku dwa tygodnie :naughty:

no to się będzie chyba tyczyć jak dziecko ci się urodzi w przyszłym roku :cool1:

na szczęście nie :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 12:05_________________________________________________

tatusiowe forum zaś :facepalm:

:decayed:

to działaj coś

będziemy razem opijać dzień ojca :naughty:

hmmm dzień ojca kiedy to :kox: :kox: :kox: znowu okazja :naughty:

23 czerwca ? :mysli:

no to ja się załapie ty będziesz musiał poczekać do przyszłego roku :gwizdanie: :decayed:

jakbyś potrzebował pomocy to dzwoń :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 13:03_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-kremowe-recaro-elektrycznie-pompowane-a4-i1641544433.html :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.