Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:

ok to zrób mi laske :naughty:

Sam se zrób geju :sick3:

jak wszystko to wszystko :naughty:

nawet z połykiem :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

P.S. Spamu nie nadrabiam. :cool1:

Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

browara się napij na zakwasy jest dobry :naughty:

Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

browara się napij na zakwasy jest dobry :naughty:

a później drugiego :naughty:

Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

browara się napij na zakwasy jest dobry :naughty:

a później drugiego :naughty:

W robocie już siedzę bo miałem na 20tą ale trochę później przyjechałem... :gwizdanie:
Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

browara się napij na zakwasy jest dobry :naughty:

a później drugiego :naughty:

W robocie już siedzę bo miałem na 20tą ale trochę później przyjechałem... :gwizdanie:

a to lipa cza się smakiem niestety obejść :tongue4:

Opublikowano

Siema z wieczora! :hi:

Ale jestem wyebany! Nogi mi qrrwa chyba dziś odpadną po tym graniu! :kox:

browara się napij na zakwasy jest dobry :naughty:

a później drugiego :naughty:

W robocie już siedzę bo miałem na 20tą ale trochę później przyjechałem... :gwizdanie:

a to lipa cza się smakiem niestety obejść :tongue4:

Kupiłem se NESTEA... :naughty:
Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to ciekawe kogo wybierze, bo tyle samo mu napisałem :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 22:40_________________________________________________

napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

pass :polew:

Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

ale napisal ze ślązokom niesprzedaje wiec poki co jestem na prowadzeniu :decayed:
Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

ale napisal ze ślązokom niesprzedaje wiec poki co jestem na prowadzeniu :decayed:

mi się i tak B8 nie podobo :decayed:

Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

ale napisal ze ślązokom niesprzedaje wiec poki co jestem na prowadzeniu :decayed:

mi się i tak B8 nie podobo :decayed:

Ale za 20 tysi mógłbyś jeździć, nie? :naughty:
Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

ale napisal ze ślązokom niesprzedaje wiec poki co jestem na prowadzeniu :decayed:

mi się i tak B8 nie podobo :decayed:

Ale za 20 tysi mógłbyś jeździć, nie? :naughty:

gdybym miał 20 tysi to pewnie tak :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 23:11_________________________________________________od bidy

:tongue4:

Opublikowano
napisalem mu pw ze za 20tys biore :decayed:

to mnie nie przebiłeś bo ja daję 30k

będzie moja :kox:

ale napisal ze ślązokom niesprzedaje wiec poki co jestem na prowadzeniu :decayed:

mi się i tak B8 nie podobo :decayed:

Ale za 20 tysi mógłbyś jeździć, nie? :naughty:

gdybym miał 20 tysi to pewnie tak :naughty:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 23:11_________________________________________________od bidy

:tongue4:

Taaa... :cool1:
Opublikowano

plomba :hi:

Opublikowano

spać bo do roboty na rano cza wstawać :tongue4:

Opublikowano

Diman, ty o 4 wstałeś, czy dopiero spać poszedłeś? :mysli::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.