Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

no cos ty, ja rzadze :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

no cos ty, ja rzadze :cool1:

ta i pewnie to sobie powtarzasz każdego ranka

wpadaj mendo na spota :naughty:

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

no cos ty, ja rzadze :cool1:

ta i pewnie to sobie powtarzasz każdego ranka

wpadaj mendo na spota :naughty:

jak bede mial werwe to przyjade :wink4:
Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

no cos ty, ja rzadze :cool1:

ta i pewnie to sobie powtarzasz każdego ranka

wpadaj mendo na spota :naughty:

jak bede mial werwe to przyjade :wink4:

pożyczę ci na bene :naughty:

Opublikowano

no ja będę kepucz jest klubowy, a Stan ile tych kiełbach jest ? styknie ?

kiełbach styknie spokojnie :naughty:

Opublikowano

ide sie drzemnac :wink4:

Opublikowano

i po pracy :hi:

ja jeszcze niewiem czy dzis bede bo cos sie nie czuje za dobrze

pier**licie hipolicie...zapewne Twoja ci zabroniła jak zobaczyła co się działo w Zatorze, bo przed mogła tylko przypuszczać teraz już jest pewna co to za ekipa :kox:

no cos ty, ja rzadze :cool1:

ta i pewnie to sobie powtarzasz każdego ranka

wpadaj mendo na spota :naughty:

jak bede mial werwe to przyjade :wink4:

nie dupc tylko wpadaj :gwizdanie:

Opublikowano

no ja będę kepucz jest klubowy, a Stan ile tych kiełbach jest ? styknie ?

kiełbach styknie spokojnie :naughty:

a co z grilem ? bo ja nie daję gwarancji, że mam a w garażu jeszcze nie byłem

Opublikowano

:hi:

lepiej niech ktoś wykombinuje grilla bo jedzonko już się rozmraża :gwizdanie:

jest 28 kiełbasek, słoik ogórków, kechup i resztka musztardy

jedynie jakieś pieczywko trzeba kupić :wink4:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

OK Thank You Mr. Bean... :decayed:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

poczekaj jeszcze z 30min bo ja właśnie jestem :wink4:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

poczekaj jeszcze z 30min bo ja właśnie jestem :wink4:

Hmmm to zróbmy Quattro.. :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:26_________________________________________________Keżor bedzie dziś na zlocie???

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

OK Thank You Mr. Bean... :decayed:

nienawidzisz mnie bo jestem czarny :decayed:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

OK Thank You Mr. Bean... :decayed:

nienawidzisz mnie bo jestem czarny :decayed:

To bym jeszcze scierpiał ale wyrwałes w dinolandzie więcej d*p niż ja... ich wiek sie nie liczy... sztuka jest sztuka... :decayed:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

OK Thank You Mr. Bean... :decayed:

nienawidzisz mnie bo jestem czarny :decayed:

To bym jeszcze scierpiał ale wyrwałes w dinolandzie więcej d*p niż ja... ich wiek sie nie liczy... sztuka jest sztuka... :decayed:

i wiem, że jej imię kończy się na "A" :polew: sucz jedna :embarrassed:

Opublikowano

Siema. Jak jednak wpadne ale musze wiedziec gdzie zbiorka??? Chyba że mi ktos rzuci numer tel na PW.. bo bede wczesniej już w Kato[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:12_________________________________________________

ide sie drzemnac :wink4:

OK to jade do Twojej... :decayed:

normalnie pod go-sportem :)

OK Thank You Mr. Bean... :decayed:

nienawidzisz mnie bo jestem czarny :decayed:

To bym jeszcze scierpiał ale wyrwałes w dinolandzie więcej d*p niż ja... ich wiek sie nie liczy... sztuka jest sztuka... :decayed:

i wiem, że jej imię kończy się na "A" :polew: sucz jedna :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: 10 latka Ci pojechała jak Peja Wojewódzkiemu...żenada... czysta ulica Cie załatwiła... a pamiętasz jak Cie dzieci pytały czy twój pies na koszulce robił kupe??? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:34_________________________________________________

image.jpg

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 15:36_________________________________________________Czarnuch domnie celował...

image.jpg

Opublikowano

chyba pierdolnie żabami :gwizdanie:

Opublikowano

chyba pierdolnie żabami :gwizdanie:

Właśnie mialem to samo napisać... :( jak bedzie lalo to pier... nie jade...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.