Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

życie jest piękne.... po 3 piwkach :decayed:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:36_________________________________________________Miszka, ja mam wuszty z Zatoru, tylko grila trzeba pochytać :gwizdanie:

Opublikowano

życie jest piękne.... po 3 piwkach :decayed:

Ja znowu w robocie więc bez alko... :cool1:
Opublikowano

życie jest piękne.... po 3 piwkach :decayed:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:36_________________________________________________Miszka, ja mam wuszty z Zatoru, tylko grila trzeba pochytać :gwizdanie:

muszę sprawdzić w garażu u "teścia" bo chyba mam jakiś gryll ale nie daję se głowy uciąć[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:41_________________________________________________no i kepucz z ostatniego spota też mam

ps co z fotkami z Zatoru robił ktoś ? :decayed:

Opublikowano

jak by ktoś mógł zabrać grilla ode mnie to mam tego co żeśmy wspólnie kupili może Mario by go wziął bo się do was wybiera :cool1:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:43_________________________________________________

życie jest piękne.... po 3 piwkach :decayed:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:36_________________________________________________Miszka, ja mam wuszty z Zatoru, tylko grila trzeba pochytać :gwizdanie:

muszę sprawdzić w garażu u "teścia" bo chyba mam jakiś gryll ale nie daję se głowy uciąć[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:41_________________________________________________no i kepucz z ostatniego spota też mam

ps co z fotkami z Zatoru robił ktoś ? :decayed:

tak ja :kox:

Opublikowano

Diman to niech Mario weźmie bo ja nie jestem pewny czy mam

no i poka foty z Zatoru men :yeah:

Opublikowano

Diman to niech Mario weźmie bo ja nie jestem pewny czy mam

no i poka foty z Zatoru men :yeah:

uno momento :wink4:

Opublikowano

Diman to niech Mario weźmie bo ja nie jestem pewny czy mam

no i poka foty z Zatoru men :yeah:

uno momento :wink4:

:gwizdanie:
Opublikowano

Diman to niech Mario weźmie bo ja nie jestem pewny czy mam

no i poka foty z Zatoru men :yeah:

uno momento :wink4:

sznela sznela :decayed:

ale wszystkich pozamiatał ten Zator ja rano w niedziele wydmuchałem 0,6 ale czułem się na 1,6

na szczęście już czuję się fantastycznie :decayed:

Opublikowano

:hi: joł po wczorajszej lekturze forum o HID'ach stwierdzam że zlewam ich montaż !!

liczyłem że za jakieś 200-250zl bym temat opanowal ale czytałem że minimum 400zl do B6 więc postawię na Philips'a lub Osram coś świecącego lekko mniej żółto - gorsze to od zenon'ów ale lepsze niz H7 zwykłe ...

Opublikowano

no i Miszka specjalnie dla ciebie foty z zatory bez cenzury wszystko jak leciało :kox:

https://picasaweb.google.com/117064727673485190313/Zator2011#

:good:

nie było by nawet co cenzurować

jedynie budowlany tyłek Pucka :decayed:

Opublikowano

no i Miszka specjalnie dla ciebie foty z zatory bez cenzury wszystko jak leciało :kox:

https://picasaweb.google.com/117064727673485190313/Zator2011#

:good:

nie było by nawet co cenzurować

jedynie budowlany tyłek Pucka :decayed:

po prostu: fachowiec od tyłu :decayed:

Opublikowano

a reszta fotek Stan wy robiliście jakieś :naughty:

i dalej to już nie pamiętam chyba Mario coś pstrykał :mysli:

Opublikowano

no impra w Zatorze widzę hard'a :naughty:

Opublikowano

a reszta fotek Stan wy robiliście jakieś :naughty:

i dalej to już nie pamiętam chyba Mario coś pstrykał :mysli:

Dobrze, że początek chociaż pamiętasz. :wink4::naughty:
Opublikowano

a reszta fotek Stan wy robiliście jakieś :naughty:

i dalej to już nie pamiętam chyba Mario coś pstrykał :mysli:

ja nie robiłem zdjęć :gwizdanie:

Opublikowano

takze tego :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.