Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba maja troche za mocny program bo im dymi :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba maja troche za mocny program bo im dymi :decayed:

ale kuzwa koks :decayed:

Opublikowano

chyba maja troche za mocny program bo im dymi :decayed:

ale zamulają :kox:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

a to ja mam w sumie teraz troszkę czasu to sobie otworze browarka psyyt :kox:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

a to ja mam w sumie teraz troszkę czasu to sobie otworze browarka psyyt :kox:

a mi przeszedł wstręt do wódy :gwizdanie:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

a to ja mam w sumie teraz troszkę czasu to sobie otworze browarka psyyt :kox:

a mi przeszedł wstręt do wódy :gwizdanie:

no to pyrsk :wink4:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

a to ja mam w sumie teraz troszkę czasu to sobie otworze browarka psyyt :kox:

a mi przeszedł wstręt do wódy :gwizdanie:

no to pyrsk :wink4:

pyrski dimek :wink4:

pany co myślicie ?

Po ostatniej kradzieży anteny cb nie chcę znów popłynąć kasy na ori i myślę nad zamiennikiem anteny oczywiście cenowo to niebo a ziemia ale jak myślicie czy odbiór z takiej anteny będzie dużo gorszy od ORI :mysli:

chodzi mi o taką antenkę , w ORI to president missouri

http://allegro.pl/cb-antena-missouri-delta-875-3db-guma-folia-i1635571266.html

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

Opublikowano

no i znowu bez piwa :gwizdanie:

a to ja mam w sumie teraz troszkę czasu to sobie otworze browarka psyyt :kox:

a mi przeszedł wstręt do wódy :gwizdanie:

no to pyrsk :wink4:

pyrski dimek :wink4:

pany co myślicie ?

Po ostatniej kradzieży anteny cb nie chcę znów popłynąć kasy na ori i myślę nad zamiennikiem anteny oczywiście cenowo to niebo a ziemia ale jak myślicie czy odbiór z takiej anteny będzie dużo gorszy od ORI :mysli:

chodzi mi o taką antenkę , w ORI to president missouri

http://allegro.pl/cb-antena-missouri-delta-875-3db-guma-folia-i1635571266.html

ja sie nie znam na antenach, prędzej na wódce :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:
Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

dokładnie .... ale że to szajs napisał dopiero jak napisałem że miałem i że nie chcę :mysli::thumbdown:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:
Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:

:polew: to mu dospawaj jeszcze z 50cm drutu i bedzie gites :naughty:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:

ok to zrób mi laske :naughty:

Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:

ok to zrób mi laske :naughty:

Sam se zrób geju :sick3:
Opublikowano

Miszka jak chcesz mam w garażu praktycznie nówkę hustlera ic-100 oddam za czteropak :kox:

miałem kiedyś tą antenę nie chce dzięki

No szit totalny :thumbdown:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:30_________________________________________________Ale czteropak możesz przywieść :mysli::decayed:

:shocked::blink: to ładnie chciałeś mi sprzedać szajs :shocked:

kolega z forum :decayed::kox:

Dla czteropaka wszystko :kox::naughty:

ok to zrób mi laske :naughty:

Sam se zrób geju :sick3:

jak wszystko to wszystko :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.