Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej się czegoś napić :naughty:

Opublikowano

ELITA się zbiera

ale mam pomysl

łyskacz+kola+lod = dryn dryn :decayed:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

:oklaski:

Opublikowano

wstrzasniety nie zmieszany :decayed:

Opublikowano

wstrzasniety nie zmieszany :decayed:

ja już na dzisiaj piwko wypiłem :gwizdanie:

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:
Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

piłem to kiedyś tak chyba 50cl jacka jest reszta to c**j wi

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:
Opublikowano

ps kędzior Twoja chce fieste ?

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 22:08_________________________________________________

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za c**ja to nie przypomina Jacka sikacz jakich mało - to moje zdanie

Opublikowano

ps kędzior Twoja chce fieste ?

chyba najbardziej jej to odpowiada
Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za***iste zasmakował mi w bukowinie z cola... ale wyczaiłem ta puszkę już ostatnio czymś co się zwie "Ginger" i jest jeszcze lepsze... szkoda tylko ze taka puszka kosztuje prawie 8 zł... :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

ps kędzior Twoja chce fieste ?

chyba najbardziej jej to odpowiada

też się chyba będę rozglądał jeszcze nie wiem do końca i tak w tej cenie to mi się rzuciła w oczy :wink4:

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za***iste zasmakował mi w bukowinie z cola... ale wyczaiłem ta puszkę już ostatnio czymś co się zwie "Ginger" i jest jeszcze lepsze... szkoda tylko ze taka puszka kosztuje prawie 8 zł... :wallbash: :wallbash:

h*j nie interes :thumbdown: [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011' date=' 22:10[/size']_________________________________________________

też się chyba będę rozglądał jeszcze nie wiem do końca i tak w tej cenie to mi się rzuciła w oczy :wink4:

moja tak ok 12tys szuka takze poczatek tego modelu,

a przerabialismy corse C. perzota 206cc i chyba wygra fiesta

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za***iste zasmakował mi w bukowinie z cola... ale wyczaiłem ta puszkę już ostatnio czymś co się zwie "Ginger" i jest jeszcze lepsze... szkoda tylko ze taka puszka kosztuje prawie 8 zł... :wallbash: :wallbash:

jak byłem w twoim wieku to rozrabiałem spirol 50 na 50 z wodą :decayed:

teraz, to sami smakosze :gwizdanie:

Opublikowano

jak byłem w twoim wieku to rozrabiałem spirol 50 na 50 z wodą :decayed:

to byly czasy ehhhhh ;(
Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za***iste zasmakował mi w bukowinie z cola... ale wyczaiłem ta puszkę już ostatnio czymś co się zwie "Ginger" i jest jeszcze lepsze... szkoda tylko ze taka puszka kosztuje prawie 8 zł... :wallbash: :wallbash:

jak byłem w twoim wieku to rozrabiałem spirol 50 na 50 z wodą :decayed:

teraz, to sami smakosze :gwizdanie:

a ja jeszcze wtedy nie piłem :polew:

Opublikowano

a ja jeszcze wtedy nie piłem :polew:

ty wtedy jechales z kompotem... dozylnym :polew:
Opublikowano

i kur*wa za 3 lata po tej fieście nie będzie śladu bo wpie*rdoli ją rdza :polew:

Widać kto u Was rządzi w związku :tongue4:

jak szukałem Basi auta, to oglądaliśmy coś na naszą kieszeń, a było to Audi 80 Q 89-93r :kox:

Opublikowano

Assassin's Creed II zaliczona czas na Assassin's Creed Brotherhood :kox: :kox: :kox: :kox:

dzieci :thumbdown::tongue4:

nie lepiej sięczegoś napić :naughty:

17c4a80ede4e3004gen.jpg do picia mam małego jacka :cool1: :cool1:

dobre to? daj opinie :decayed:

za***iste zasmakował mi w bukowinie z cola... ale wyczaiłem ta puszkę już ostatnio czymś co się zwie "Ginger" i jest jeszcze lepsze... szkoda tylko ze taka puszka kosztuje prawie 8 zł... :wallbash: :wallbash:

jak byłem w twoim wieku to rozrabiałem spirol 50 na 50 z wodą :decayed:

teraz, to sami smakosze :gwizdanie:

nie dawno miałem okazje pic spirol, na 1,5 km odcinku do chaty jak mnie ojciec rano zawoził to 2x rzygalem :naughty:
Opublikowano

a ja jeszcze wtedy nie piłem :polew:

ty wtedy jechales z kompotem... dozylnym :polew:

gardzę narkotykami przecież doskonale wiesz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.