Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan

lajcik :wink4:

Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan

lajcik :wink4:

takze tegoo :gwizdanie:
Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan

lajcik :wink4:

takze tegoo :gwizdanie:

jakbyś nie szedł jutro do pracy :gwizdanie: ale, twój wybór :wink4:

Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan

lajcik :wink4:

takze tegoo :gwizdanie:

jakbyś nie szedł jutro do pracy :gwizdanie: ale, twój wybór :wink4:

jak bym poszedl tydzien temu do pracy to bym teraz nie musial, a powiem ci ze jakos smaki mnie u ciebie naszly :gwizdanie:
Opublikowano

bry

co tam dzialata?

piwo :decayed:

czyli monotonia hehe

ale uśmiech na twarzy jest :naughty:

hehe czyli banan

lajcik :wink4:

takze tegoo :gwizdanie:

jakbyś nie szedł jutro do pracy :gwizdanie: ale, twój wybór :wink4:

jak bym poszedl tydzien temu do pracy to bym teraz nie musial, a powiem ci ze jakos smaki mnie u ciebie naszly :gwizdanie:

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:
Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:

parter, 1, 2 3 :kox:

Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:

parter, 1, 2 3 :kox:

zbyt rzadko u ciebie jestem dlatego niepamietam :wink4:
Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:

parter, 1, 2 3 :kox:

zbyt rzadko u ciebie jestem dlatego niepamietam :wink4:

jak sie mamlasz na każdym piętrze z ewką, to później tak jest :decayed:

Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:

parter, 1, 2 3 :kox:

zbyt rzadko u ciebie jestem dlatego niepamietam :wink4:

jak sie mamlasz na każdym piętrze z ewką, to później tak jest :decayed:

myslalem ze tego nie slychac :embarrassed:
Opublikowano

taki klimat na 3 piętrze :decayed:

a nie na 4 ? :mysli:

parter, 1, 2 3 :kox:

zbyt rzadko u ciebie jestem dlatego niepamietam :wink4:

jak sie mamlasz na każdym piętrze z ewką, to później tak jest :decayed:

myslalem ze tego nie slychac :embarrassed:

trzeba się było do dzwonku nie opierać :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:44_________________________________________________no to dobranoc :hi: pewnie za chwilę bedzie pobudka więc nie nastawiam się na sen :wink4:

Opublikowano

czas do wyrka moze jutro wstane zgodnie z budzikiem :polew:

Opublikowano
:hi: dzień dobry
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jacy wszyscy dziś grzeczni rano wstali... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

widze stasiu ze zaczales wstawac z kurami :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 09:03_________________________________________________

Jacy wszyscy dziś grzeczni rano wstali... :gwizdanie:

no niestety dzisiaj pobudka i na wrocek ale tym razem do rodziny :)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.