Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

wole gang bang :naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

wole gang bang :naughty::polew: :polew: :polew:

Tak pytam bo jak byś lubiał trójkąty to wal do Twojej bo Stanley tam teraz jest... :polew: :polew:

Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

wole gang bang :naughty::polew: :polew: :polew:

Tak pytam bo jak byś lubiał trójkąty to wal do Twojej bo Stanley tam teraz jest... :polew: :polew:

przedchwila wyjechal juz do domu :wink4:
Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

Ewka mówiła, że nie :decayed:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:31_________________________________________________

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

wole gang bang :naughty::polew: :polew: :polew:

Tak pytam bo jak byś lubiał trójkąty to wal do Twojej bo Stanley tam teraz jest... :polew: :polew:

Ty ściulu :polew: :polew:

Opublikowano

geje :polew:

Kędzior lubisz trójkąty ???

wole gang bang :naughty::polew: :polew: :polew:

Tak pytam bo jak byś lubiał trójkąty to wal do Twojej bo Stanley tam teraz jest... :polew: :polew:

przedchwila wyjechal juz do domu :wink4:

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

Opublikowano

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

no mowila mi ze wynajela pachola do sprzatania w domu z jakiejs wsi :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

no mowila mi ze wynajela pachola do sprzatania w domu z jakiejs wsi :decayed: :decayed: :decayed:

Noooo lubi te przebieranki.... dzisiaj ja jestem lokajem i robie co będzie kazała.... tak sie po prostu bawimy... :polew:

Opublikowano

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

no mowila mi ze wynajela pachola do sprzatania w domu z jakiejs wsi :decayed: :decayed: :decayed:

Noooo lubi te przebieranki.... dzisiaj ja jestem lokajem i robie co będzie kazała.... tak sie po prostu bawimy... :polew:

wazne ze w domu pozniej jest porzadek
Opublikowano

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

no mowila mi ze wynajela pachola do sprzatania w domu z jakiejs wsi :decayed: :decayed: :decayed:

Noooo lubi te przebieranki.... dzisiaj ja jestem lokajem i robie co będzie kazała.... tak sie po prostu bawimy... :polew:

:polew:

a Ty dostałeś od swojej jakąś karę ? miesiąc bez seksu ? [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:40_________________________________________________

Tak, wiem bo zaraz kończe robote i ja jade.... :polew:

no mowila mi ze wynajela pachola do sprzatania w domu z jakiejs wsi :decayed: :decayed: :decayed:

Noooo lubi te przebieranki.... dzisiaj ja jestem lokajem i robie co będzie kazała.... tak sie po prostu bawimy... :polew:

wazne ze w domu pozniej jest porzadek

jestes jak Monk :decayed:

Opublikowano

Nie... WHY ???

Opublikowano

jestes jak Monk :decayed:

moja mowi ze raczej jak Shrek :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:42_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-rs6-avant-stuningowany-super-stan-rs-6-i1809722740.html
Opublikowano

Nie... WHY ???

jesteś monotematyczny, a przecież to forum motoryzacyjne :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

czas spac

Opublikowano

witka, Miszka a na A na czym sie uczyles? ja już jestem po egzaminie, miałem w środe...

Opublikowano

no co Ty, czas przewinąć i nakarmić :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 22:18_________________________________________________

witka, Miszka a na A na czym sie uczyles? ja już jestem po egzaminie, miałem w środe...

czyli nie zdałeś ? :mysli::wink4:

Opublikowano

zdałem zdałem, a w sierpniu zdałem C ... musze sie teraz na C+E zapisać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: ale pospałem :decayed:

witka, Miszka a na A na czym sie uczyles? ja już jestem po egzaminie, miałem w środe...

jakaś Honda 250cm3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.