Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:
Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

Opublikowano

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:
Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

no jasne :):)

jak mecz?? ;)

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

no jasne :):)

jak mecz?? ;)

14:0 !!!! :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

W tym przypadku to akurat żal mi d*py nie ściska... ja nie potrzebuje dużego kombi ... mi starczy mały leonik bo 75% i tak samemu śmigam a takiego paska to wciagam nosem :decayed:

Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

W tym przypadku to akurat żal mi d*py nie ściska... ja nie potrzebuje dużego kombi ... mi starczy mały leonik bo 75% i tak samemu śmigam a takiego paska to wciagam nosem :decayed:

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

W tym przypadku to akurat żal mi d*py nie ściska... ja nie potrzebuje dużego kombi ... mi starczy mały leonik bo 75% i tak samemu śmigam a takiego paska to wciagam nosem :decayed:

nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie :tongue4:

Opublikowano

wynik dobry :)

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:

btw jeden mój ziomek już kupił Gólfa 5 i sprawdził VIN po zakupie :polew:

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:

btw jeden mój ziomek już kupił Gólfa 5 i sprawdził VIN po zakupie :polew:

I sprzedał od razu? :naughty: :naughty: :polew:
Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

W tym przypadku to akurat żal mi d*py nie ściska... ja nie potrzebuje dużego kombi ... mi starczy mały leonik bo 75% i tak samemu śmigam a takiego paska to wciagam nosem :decayed:

:naughty: :gwizdanie:

Taka prawda... jak szukałem auta to kumpel z roboty miał tez takiego paska za 33 tyś zł tylko że srebrnego i też 2,0 TDi i miał golfa 5 tez 2,0 Tdi to tym golfem sie o niebo lepiej jeździło niż tym paskiem... mi to auto nie przypadło do gustu... może jak bedę miał dwójke dzieci i psa... :naughty:

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:

btw jeden mój ziomek już kupił Gólfa 5 i sprawdził VIN po zakupie :polew:

I sprzedał od razu? :naughty: :naughty: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

W tym przypadku to akurat żal mi d*py nie ściska... ja nie potrzebuje dużego kombi ... mi starczy mały leonik bo 75% i tak samemu śmigam a takiego paska to wciagam nosem :decayed:

:naughty: :gwizdanie:

Taka prawda... jak szukałem auta to kumpel z roboty miał tez takiego paska za 33 tyś zł tylko że srebrnego i też 2,0 TDi i miał golfa 5 tez 2,0 Tdi to tym golfem sie o niebo lepiej jeździło niż tym paskiem... mi to auto nie przypadło do gustu... może jak bedę miał dwójke dzieci i psa... :naughty:

wyluzuj dupsko :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:05_________________________________________________

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:

btw jeden mój ziomek już kupił Gólfa 5 i sprawdził VIN po zakupie :polew:

I sprzedał od razu? :naughty: :naughty: :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:

jeździ ale no comments

Opublikowano

Oczywiście jeżeli ktos potrzebuje dużego auta to jest OK bo i rocznik młody i cena OK

P.S. Nie i Hu... :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________Psssyyyttt Żywiec :tongue4::decayed::naughty: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________Stanley w wtorek na spocie bedziesz juz na zimówkach ???

Opublikowano

Tolek i akjam dzieki wielkie :decayed:

:good::wink4:

w przyszly tydzien dvd :gwizdanie:

I BOSE! :kox:

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Jak już kupicie to lepiej nie sprawdzać jakbyście mieli się dowiedzieć czegoś ciekawego... :decayed:

jutro nie kupi na bank, sprawdzi pod kompem plus vin w pon i wtedy ew zakupi :wink4:

No to OK. :wink4:

btw jeden mój ziomek już kupił Gólfa 5 i sprawdził VIN po zakupie :polew:

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:11_________________________________________________

Oczywiście jeżeli ktos potrzebuje dużego auta to jest OK bo i rocznik młody i cena OK

P.S. Nie i Hu... :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:06_________________________________________________Psssyyyttt Żywiec :tongue4::decayed::naughty: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 22:10_________________________________________________Stanley w wtorek na spocie bedziesz juz na zimówkach ???

postaram się,

o ile w ASO nie zj***ą nic przy przekładce kól :polew: :polew:

Opublikowano

idę spać :sick3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.