Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: wieczorkiem

dobry

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

Opublikowano

po zużyciu kiery wygląda na 528 000 km :blink:

dlatego jedziesz z nami :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części :kox::naughty:

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

Gregory i Keżor :decayed:

i to nie raz :naughty:
Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

taaa...kiera wygląda akurat ok na żywo i jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

Mario wiem, że ci żal dupsko ciśnie że ziomek się nie zdecydował na Twoje padło...i że nie kupisz teog wymarzonego B6 :decayed:

Opublikowano

Miszka według mnie nie kupicie tego paska.... :mysli:

Ta kiera jest w nim masakryczna ... jak z Zetora ... :gwizdanie:

w VW jest troszkę inne wykonanie - dla mnie skóra na kierownicy nie jest skórą :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:08_________________________________________________Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

Opublikowano

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

Opublikowano

jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

i dlatego cie szanuje :decayed:
Opublikowano

jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

i dlatego cie szanuje :decayed:

:naughty:
Opublikowano

jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

i dlatego cie szanuje :decayed:

respect :decayed:

właśnie sobie poleję i od jutra zaczynam prowadzić inny tryb życia... poważnie za dużo tej wódy w życiu już mnie nie kopie tylko muli :thumbdown:

Opublikowano

jak słyszę opinię o aucie po kierownicy to nachodzi mnie chęć napicia się wódki :decayed:

i dlatego cie szanuje :decayed:

respect :decayed:

właśnie sobie poleję i od jutra zaczynam prowadzić inny tryb życia... poważnie za dużo tej wódy w życiu już mnie nie kopie tylko muli :thumbdown:

jebnij sobie z redbullem kop gwarantowany :naughty: :naughty: :naughty: sprawdzilem na wlasnej skorze :gwizdanie:
Opublikowano

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

chyba idę do zamrażarki po wyborową ( mega zimną) :gwizdanie:

Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

chyba idę do zamrażarki po wyborową ( mega zimną) :gwizdanie:

to co przyjechac? tak przypadkiem oczywiscie ? :naughty:
Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

chyba idę do zamrażarki po wyborową ( mega zimną) :gwizdanie:

to co przyjechac? tak przypadkiem oczywiscie ? :naughty:

piszesz to i już jesteś pod drzwiami? taki jakiś dziwny hałas na klatce :gwizdanie:

Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

chyba idę do zamrażarki po wyborową ( mega zimną) :gwizdanie:

to co przyjechac? tak przypadkiem oczywiscie ? :naughty:

piszesz to i już jesteś pod drzwiami? taki jakiś dziwny hałas na klatce :gwizdanie:

a bylem na spacerze wczesniej
Opublikowano

żołądkowa gorzka stright from the bottle :decayed:

chyba idę do zamrażarki po wyborową ( mega zimną) :gwizdanie:

to co przyjechac? tak przypadkiem oczywiscie ? :naughty:

piszesz to i już jesteś pod drzwiami? taki jakiś dziwny hałas na klatce :gwizdanie:

Czekał na zaproszenie... przypadkiem... :naughty: :naughty:
Opublikowano

odbyliśmy dziś test drive auto chodzi mega fajnie, myślę że jak na kompie wyjdzie good to kumpel weźmie [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 21:10_________________________________________________

Miszka, mogłeś mi VIN podesłać :cool1:

dzisiaj kapa.... nie mam jak spr

jutro będzie VIN :naughty: i zwrócę się z prośbą pomocy - i zaś flaszka wpadnie :decayed:

jutro Ci nie sprawdzę :gwizdanie:

w pon :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.