Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba otworze desperadosa

Żebyś się nie zatruł... :decayed:

zatruc to moze nie ale jak moja sie dowie to wp***dol moze byc :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________

A ja ebłem kubek mleka! 3,2% :kox:

łaciate?
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba otworze desperadosa

Żebyś się nie zatruł... :decayed:

zatruc to moze nie ale jak moja sie dowie to wp***dol moze byc :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

:mysli: Wypij, Zamknij i powiedz, że wyparowało... :naughty: :naughty:

A ja ebłem kubek mleka! 3,2% :kox:

łaciate?

:yes2:
Opublikowano

kur*a tak zrobie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kur*a tak zrobie :polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

On-line gdzieś jest? :mysli:
Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

On-line gdzieś jest? :mysli:

trudne pytania zadajesz przy niedzieli :gwizdanie:

Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

On-line gdzieś jest? :mysli:

:szukaj::decayed:
Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

On-line gdzieś jest? :mysli:

trudne pytania zadajesz przy niedzieli :gwizdanie:

:gwizdanie: Qrwwa! Już niedziela a ja jeszcze nie śpie!!! :decayed: :decayed:

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

On-line gdzieś jest? :mysli:

:szukaj::decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Opublikowano

Dziewiąte wrota na tvp1 :naughty:

Klasyk :naughty:

Opublikowano

o wilku mowa

Opublikowano

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Nieeeee juz dawno po.... :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________

o wilku mowa

jestem jestem .. pije równo z Wami... :wink4::decayed:

Opublikowano

o wilku mowa

chyba dostał z liścia, bo coś za grzecznie wszedł :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:18_________________________________________________

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Nieeeee juz dawno po.... :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________

o wilku mowa

jestem jestem .. pije równo z Wami... :wink4::decayed:

ja też wolę wcześniej, na trzeźwo :decayed: juz nie te lata co kiedyś :gwizdanie:

Opublikowano

o wilku mowa

chyba dostał z liścia, bo coś za grzecznie wszedł :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:18_________________________________________________

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Nieeeee juz dawno po.... :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________

o wilku mowa

jestem jestem .. pije równo z Wami... :wink4::decayed:

ja też wolę wcześniej, na trzeźwo :decayed: juz nie te lata co kiedyś :gwizdanie:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

siema Pucek :hi:

BTW nie chcę, ale idę sobie zrobić drina :disgust::decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

o wilku mowa

chyba dostał z liścia, bo coś za grzecznie wszedł :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:18_________________________________________________

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Nieeeee juz dawno po.... :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________

o wilku mowa

jestem jestem .. pije równo z Wami... :wink4::decayed:

ja też wolę wcześniej, na trzeźwo :decayed: juz nie te lata co kiedyś :gwizdanie:

:good::wink4:

zrobic co zrobic a potem można się napic i na forum posiedziec :naughty:

Opublikowano

jakies priorytety w zyciu musza byc :cool1:

Opublikowano

o wilku mowa

chyba dostał z liścia, bo coś za grzecznie wszedł :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:18_________________________________________________

ciekawe co robi mario :mysli:

pewnie podchody do Olki :decayed:

Nieeeee juz dawno po.... :gwizdanie: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________

o wilku mowa

jestem jestem .. pije równo z Wami... :wink4::decayed:

ja też wolę wcześniej, na trzeźwo :decayed: juz nie te lata co kiedyś :gwizdanie:

:good::wink4:

zrobic co zrobic a potem można się napic i na forum posiedziec :naughty:

:good:

Opublikowano
  • Autor

siemka :decayed:

coś dla Oka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.