Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kup nowy :decayed: oczywiscie w ASO

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, tak! Wiedziałem, że mogę na Was liczyć - w końcu to forum samochodowe! :naughty: :naughty:

Zapomniałbym spytać. :decayed: Jutro muszę aku podładować - ściągać klemy czy nie, co by mi elektroniki nie popaliło? :mysli::naughty:

raczej ściągnij, sprawdź ile jest wody itp

mniejsza z twoim aku :decayed:

1289646210.jpg

Racja! Dupczyć ten mój akumullator! :naughty: :naughty: :naughty: Ebane.... Tylko przez kogo? :disgust: Kto to wszystko dupi!?! :naughty: :naughty:
Opublikowano

najfajniesze sistry na świecie :decayed:

Sexy_Twins_01.jpg
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

Absolutnie nie. :decayed: Teraz pracuję... :cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

problem w tym ze on teraz wlasnie jest w pracy :polew:
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

problem w tym ze on teraz wlasnie jest w pracy :polew:

:gwizdanie: No właśnie! Tyle co się położe i już cza będzie wstawać! :disgust::decayed:
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

Absolutnie nie. :decayed: Teraz pracuję... :cool1: :gwizdanie:

To Twoje zdrowie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

Absolutnie nie. :decayed: Teraz pracuję... :cool1: :gwizdanie:

To Twoje zdrowie :polew: :polew: :polew:

Zdrowie, zdrowie. :good: No mnie bankowo to na zdrowie wyjdzie a Tobie to nie wiem jak się dobijasz... :wink4::cool1::polew: :polew: Zapytam jutro o zdrówko. :wink4::decayed:
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

problem w tym ze on teraz wlasnie jest w pracy :polew:

:gwizdanie: No właśnie! Tyle co się położe i już cza będzie wstawać! :disgust::decayed:

wspolczuje :decayed:
Opublikowano

A idę już stąd bo niedługo 8:00 i się nie wyśpię! :gwizdanie: :wink4:

Czyżbyś jutro musiał pracować :polew: :polew: :polew:

Absolutnie nie. :decayed: Teraz pracuję... :cool1: :gwizdanie:

To Twoje zdrowie :polew: :polew: :polew:

Zdrowie, zdrowie. :good: No mnie bankowo to na zdrowie wyjdzie a Tobie to nie wiem jak się dobijasz... :wink4::cool1::polew: :polew: Zapytam jutro o zdrówko. :wink4::decayed:

Jeszcze ze dwa driny i idę spać :gwizdanie:

O 8 muszę wstać bo moja do roboty idzie i trzeba dzieciaki przypilnować :disgust:

Opublikowano

lepiej zebys z nia nie rozmawial :decayed:

Opublikowano

bajo :hi:

Opublikowano

lepiej zebys z nia nie rozmawial :decayed:

Nie ma aż tak źle :) Nie spała jak wróciłem :gwizdanie:

Ale Maria fajnie pojechała :polew: :polew: :polew:

bajo :hi:

do zaś :)

Opublikowano

tak mozna powiedziec ze sie z nim zapoznala hehe

czas spac :wink4:

Opublikowano

:hi: dobry :)

Opublikowano

:siema:AA

Opublikowano

o f*ck 22 strony :blink: :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.