Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:
Opublikowano

:siema: :gwizdanie:

no prosze ;)

ponawiam pytanko : Tyyy wogole lecisz jutro z nami?? :cool1: :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Kto wie... :kox::naughty:

P R A W I D Ł O W O :oklaski: :audi: :oklaski: :a4fan:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:53_________________________________________________

psyt :decayed:

psyt :decayed:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

jaaa mhhyyymmm :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 22:54_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

sie nie ciesz ino sie jutro zdzwaniamy ;);)

Opublikowano

psyt :decayed:

takiemu to dobrze :slina:

ja jeszcze do pracy musiałem podjechać :disgust:

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

To że nie śpisz to widzimy... :decayed:
Opublikowano

psyt :decayed:

takiemu to dobrze :slina:

ja jeszcze do pracy musiałem podjechać :disgust:

wypije jeszcze jedno za Ciebie :wink4:

Opublikowano

psyt :decayed:

takiemu to dobrze :slina:

ja jeszcze do pracy musiałem podjechać :disgust:

wypije jeszcze jedno za Ciebie :wink4:

ja tez ;);)

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

To że nie śpisz to widzimy... :decayed:

a to ze nie jestem chlorem to jzu musicie mi uwierzyc :decayed: napewno sie znajda swiadkowie ktorzy moga to potwierdzic :decayed:
Opublikowano

Stan Pani K. znow znikła i ktokolgiek widział ktokolwiek wie :polew: :polew:

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

masz piwo? to sie na nim skup hehe

pozatym niejest lewe :wink4:

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

masz piwo? to sie na nim skup hehe

pozatym niejest lewe :wink4:

Taaaa... yyhhhyyymmmm... :wink4:
Opublikowano

nie stresujcie go :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

masz piwo? to sie na nim skup hehe

pozatym niejest lewe :wink4:

a moje piwo jest bezalkoholowe :sick3::decayed:

Opublikowano

psyt :decayed:

takiemu to dobrze :slina:

ja jeszcze do pracy musiałem podjechać :disgust:

wypije jeszcze jedno za Ciebie :wink4:

:gwizdanie: :notworthy:

psyt :decayed:

takiemu to dobrze :slina:

ja jeszcze do pracy musiałem podjechać :disgust:

wypije jeszcze jedno za Ciebie :wink4:

ja tez ;);)

:gwizdanie: :notworthy:

niby spoko :gwizdanie: :cool1::) ale i to tak nie zmienia faktu ,że to Wy wypijecie ,a nie ja :disgust:

:wink4::decayed:

Opublikowano

nie stresujcie go :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wogole jak tam chlory wszyscy juz spicie ?? :decayed::naughty::decayed:

ja chlorem nie jestem i nie spie :decayed:

Cię kapne na grubie za lewe L4 :tongue4:

masz piwo? to sie na nim skup hehe

pozatym niejest lewe :wink4:

a moje piwo jest bezalkoholowe :sick3::decayed:

:klamie::decayed:
Opublikowano

sciule :polew: :polew:

pozatym mam duzo postanowien na ten nowy rok i staram sie je zrobic :decayed:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.