Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez ankiet , po co ma Guru czy inn Mario głosować ;) jakby sie dało ustawić , że tylko stali bywalcy głosują to tak , a tak to bez sensu ;)

niech Ci co byli dziś napiszą (jeżeli byli pod SCC )co o tym parkingu myślą i wtedy zmienie pierwszy post :wink4:

Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

idź stąd :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

bez ankiet , po co ma Guru czy inn Mario głosować ;) jakby sie dało ustawić , że tylko stali bywalcy głosują to tak , a tak to bez sensu ;)

niech Ci co byli dziś napiszą (jeżeli byli pod SCC )co o tym parkingu myślą i wtedy zmienie pierwszy post :wink4:

Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

idź stąd :tongue4:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:decayed:

Opublikowano

bez ankiet , po co ma Guru czy inn Mario głosować ;) jakby sie dało ustawić , że tylko stali bywalcy głosują to tak , a tak to bez sensu ;)

niech Ci co byli dziś napiszą (jeżeli byli pod SCC )co o tym parkingu myślą i wtedy zmienie pierwszy post :wink4:

Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

idź stąd :tongue4:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:decayed:

Taaa... A tu znowu o jednym... :facepalm::naughty:
Opublikowano

bez ankiet , po co ma Guru czy inn Mario głosować ;) jakby sie dało ustawić , że tylko stali bywalcy głosują to tak , a tak to bez sensu ;)

niech Ci co byli dziś napiszą (jeżeli byli pod SCC )co o tym parkingu myślą i wtedy zmienie pierwszy post :wink4:

Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

idź stąd :tongue4:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:decayed:

Taaa... A tu znowu o jednym... :facepalm::naughty:

Taaaa czekaj zaraz tu Miszka wpadnie... on jest jak Oko tylko ten sie pojawia jak mowa o ziołach a ten o .... :decayed:

:polew:

Opublikowano

moze dla odmiany popiszmy o motoryzacji??

Opublikowano

moze dla odmiany popiszmy o motoryzacji??

:notworthy: :notworthy: :decayed:
Opublikowano

bez ankiet , po co ma Guru czy inn Mario głosować ;) jakby sie dało ustawić , że tylko stali bywalcy głosują to tak , a tak to bez sensu ;)

niech Ci co byli dziś napiszą (jeżeli byli pod SCC )co o tym parkingu myślą i wtedy zmienie pierwszy post :wink4:

Dokładnie tak jak Kezor napisał... i tak na spotach sa średnio 3 auta to jeden ciul ... a silesia... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:decayed:

idź stąd :tongue4:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:ssij:

:decayed:

Taaa... A tu znowu o jednym... :facepalm::naughty:

Taaaa czekaj zaraz tu Miszka wpadnie... on jest jak Oko tylko ten sie pojawia jak mowa o ziołach a ten o .... :decayed:

:polew:

ty mnie w twoje pedalstwo nie mieszaj :sick3:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

się chwalisz czy żalisz :tongue4:

Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

się chwalisz czy żalisz :tongue4:

Sie pytam. :cool1::decayed:
Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

bier wszystkie :decayed:
Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

bier wszystkie :decayed:

:disgust:
Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

bier wszystkie :decayed:

:disgust:

niemusisz dziekowac za rade :decayed:
Opublikowano

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

bier wszystkie :decayed:

:disgust:

niemusisz dziekowac za rade :decayed:

:bicz:
Opublikowano

którykolwiek - sprzedaj go, a kase przepij :naughty:

Opublikowano

którykolwiek - sprzedaj go, a kase przepij :naughty:

:notworthy::decayed:

ja bym wzial galaxy albo arc ale sie na fonach nie znam

Opublikowano
  • Autor

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

ten pierwszy ma Wolf na sprzedaż :naughty:
Opublikowano

Bierz Galaxy S +[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:45_________________________________________________

Jaki mam telefon se wziąść Pany? Samsung Galaxy S PLUS, Sony Ericcson xperia ray, SE ARC?

ten pierwszy ma Wolf na sprzedaż :naughty:

Za ile ??? Wymieni na Nokie 500 plus moja dopłata ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.