Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w końcu zapisy do BT :kox:

Ciekawe gdzie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

leszcze, pipy, pedały i pedofile jeszcze tego nie widzą :decayed:

Ja nie widze nigdzie zapisów ... :chytry:

no , a ja widze :decayed: Stasiu jednak ma racje :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez widze :naughty:

Opublikowano

ja tez widze :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja tez widze :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:silacz::bokser:;)
Opublikowano

ja tez widze :naughty:

JASNE ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Jestes takim samym leszczem i pedofilem i pedałem jak ja ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mogę zrobić ankietę jak chcecie, ja wole scc tam mniej piździ i teraz parking jest dużo bardziej rozbudowany można spróbować :cool1:

No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. :wink4: Można spróbować. :wink4:

a ja powiem, że pier**licie Hipolity , byłem tam kilkakrotnie i jakoś mega dużo miejsca tam nie widziałem, na bank będzie trudniej znaleźć "tyle" miejsc aby wszyscy się pomieścili - no chyba, że na spoty będzie jeździło tyle auto co ostatnio to może się coś znajdzie

ale dostosuje sie do większości jak

keżor mówił, że jest dużo miejsca... :cool1: Ja tam ostatnio nie byłem i nie powiem jak jest ale specjalnie jutro podjaę. :decayed:

spoko ale weź pod uwagę, że z wieczora większy ruch niż w dzień,

chodzi o to żeby nie było lipy z miejscami :thumbdown:

z resztą już niedługo będą grylle na Muchowcu :kox:

Opublikowano

widzę na nasi się już zapisują :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ej różowe mendy wpiszcie moją familie na listę do bukowiny :kox::evil: :evil:

Opublikowano

ej różowe mendy wpiszcie moją familie na listę do bukowiny :kox::evil: :evil:

trzeba od razu wplacic zaliczke 100 zł wiec nie boj zaby, nie zabraknie miejsc po 3 dniach :rolleyes:
Opublikowano

ej różowe mendy wpiszcie moją familie na listę do bukowiny :kox::evil: :evil:

trzeba od razu wplacic zaliczke 100 zł wiec nie boj zaby, nie zabraknie miejsc po 3 dniach :rolleyes:

a to spoko :good:

Opublikowano

ej różowe mendy wpiszcie moją familie na listę do bukowiny :kox::evil: :evil:

trzeba od razu wplacic zaliczke 100 zł wiec nie boj zaby, nie zabraknie miejsc po 3 dniach :rolleyes:

To ciekawe czy i tym razem Miron bedzie taki kozak wszystkich zapisze jako Miron ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

czy po prostu wtedy tylko kozaczył jaki to on VIP a teraz wyjdzie na leszcza i zapisze tylko siebie i Dorote ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do Bukowiny pisze się i ja zaraz po różowych i violetowych głąbach :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 23:30_________________________________________________spadam spać

:hi:

Opublikowano

:hi: po pracy

Gdzie Wy kurna macie tą Bukowinę :?: Ja nic nie widzę :angry:

Opublikowano

:hi: po pracy

Gdzie Wy kurna macie tą Bukowinę :?: Ja nic nie widzę :angry:

Scieme wala albo tylko dla wybranych :P

Opublikowano

:hi: po pracy

Gdzie Wy kurna macie tą Bukowinę :?: Ja nic nie widzę :angry:

Scieme wala albo tylko dla wybranych :P

Pewnie tylko różowe i fioletowe geje widzą temat :disgust:

O ile taki już w ogóle powstał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: siemanko teee :):)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.