Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Chlory :decayed:

Sie odezwał... :naughty:

Aaa cooo :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Girl with a funny talent. [original video]

ale ona słodziutka :> taką córeczke bym mógł mieć :)

Opublikowano

Girl with a funny talent. [original video]

ale ona słodziutka :> taką córeczke bym mógł mieć :)

Ciekawe jak jej piczka sie rusza .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mogę zrobić ankietę jak chcecie, ja wole scc tam mniej piździ i teraz parking jest dużo bardziej rozbudowany można spróbować :cool1:

Opublikowano

mogę zrobić ankietę jak chcecie, ja wole scc tam mniej piździ i teraz parking jest dużo bardziej rozbudowany można spróbować :cool1:

No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. :wink4: Można spróbować. :wink4:
Opublikowano

to decydujcie się szybko, żeby wszyscy zdążyli zauważyć zmiany :cool1: albo niech ktoś jutro w drodze rozpozna temat i ustawimy się na scc za tydzień

Opublikowano

JUż tydzień temu mówiliśmy, że za tydzień spróbujemy więc jutro można jechać tam. :naughty: A mnie chyba nie będzie. :decayed:

Opublikowano

to spotykamy się na 3 stawy i przejazd na scc, czy zaraz jechać na scc?

Opublikowano

to spotykamy się na 3 stawy i przejazd na scc, czy zaraz jechać na scc?

No można i tak. CHoć jak podjedziemy na TrzyStawy to zaś będziemy czekać na "wszystkich" i wyjedziemy o 20ej... :cool1::naughty:
Opublikowano

mogę zrobić ankietę jak chcecie, ja wole scc tam mniej piździ i teraz parking jest dużo bardziej rozbudowany można spróbować :cool1:

No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. :wink4: Można spróbować. :wink4:

a ja powiem, że pier**licie Hipolity , byłem tam kilkakrotnie i jakoś mega dużo miejsca tam nie widziałem, na bank będzie trudniej znaleźć "tyle" miejsc aby wszyscy się pomieścili - no chyba, że na spoty będzie jeździło tyle auto co ostatnio to może się coś znajdzie

ale dostosuje sie do większości jak

Opublikowano

mogę zrobić ankietę jak chcecie, ja wole scc tam mniej piździ i teraz parking jest dużo bardziej rozbudowany można spróbować :cool1:

No właśnie o tym ostatnio mówiliśmy, że parking jes zabudowany i większy po rozbudowie co za tym idzie jest więcej miejsca. :wink4: Można spróbować. :wink4:

a ja powiem, że pier**licie Hipolity , byłem tam kilkakrotnie i jakoś mega dużo miejsca tam nie widziałem, na bank będzie trudniej znaleźć "tyle" miejsc aby wszyscy się pomieścili - no chyba, że na spoty będzie jeździło tyle auto co ostatnio to może się coś znajdzie

ale dostosuje sie do większości jak

keżor mówił, że jest dużo miejsca... :cool1: Ja tam ostatnio nie byłem i nie powiem jak jest ale specjalnie jutro podjaę. :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Girl with a funny talent. [original video]

ale ona słodziutka :> taką córeczke bym mógł mieć :)

Ciekawe jak jej piczka sie rusza .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ona ma 14lat...
Opublikowano

Girl with a funny talent. [original video]

ale ona słodziutka :> taką córeczke bym mógł mieć :)

Ciekawe jak jej piczka sie rusza .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ona ma 14lat...

No a czego się spodziewałeś po geju i pedofilu. :naughty: :naughty:
Opublikowano

w końcu zapisy do BT :kox:

Opublikowano

w końcu zapisy do BT :kox:

Ciekawe gdzie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie dla rozowych giejow hehe :decayed::polew:

Opublikowano

w końcu zapisy do BT :kox:

Ciekawe gdzie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

leszcze, pipy, pedały i pedofile jeszcze tego nie widzą :decayed:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 20:12_________________________________________________

pewnie dla rozowych giejow hehe :decayed::polew:

patrz wyżej :tongue4:

Opublikowano

Ja nie widze nigdzie zapisów ... :chytry:

Opublikowano

Ja nie widze nigdzie zapisów ... :chytry:

bo jesteś leszczem, pipą, pedałem lub pedofilem

albo wszystkim naraz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.