Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jak dzisiaj? Gdzie spocik? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sciule biercie sie do roboty a nie na forum siedzicie hehe

Opublikowano

sciule biercie sie do roboty a nie na forum siedzicie hehe

Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sciule biercie sie do roboty a nie na forum siedzicie hehe

Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stan mojego zdrowia na dzien dzisiejszy nie pozwala mi na prace :confused4:

mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje :wink4:

Opublikowano

sciule biercie sie do roboty a nie na forum siedzicie hehe

Tyś jest widze twradziel fciul jak od 3go jesteś już na L4 w Nowym Roku! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stan mojego zdrowia na dzien dzisiejszy nie pozwala mi na prace :confused4:

mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje :wink4:

Zdrowia. :good:
Opublikowano

danke :wink4:

Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

nieda rady, musze sie wygrzewac.

musze poszukac jakiej na oklad z mlodych piersi :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

Już nie ma miejsc na Bukowine! :shocked:Stanley widziałeś? :naughty:

:naughty:

mało miejsc, dużo chętnych :gwizdanie:

Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec

Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec

ostatnio nie a Ty ostatnio i ostatnio i ostatnio i ostatnio i tak do zajebania :decayed:

Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec

ostatnio nie a Ty ostatnio i ostatnio i ostatnio i ostatnio i tak do zajebania :decayed:

h*ja prawda :cool1:
Opublikowano

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

:gwizdanie:

:siema:

Już nie ma miejsc na Bukowine! :shocked:Stanley widziałeś? :naughty:

:naughty:

mało miejsc, dużo chętnych :gwizdanie:

:gwizdanie:

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

nieda rady, musze sie wygrzewac.

musze poszukac jakiej na oklad z mlodych piersi :gwizdanie:

Mało Ci? :cool1:

danke :wink4:

:wink4: Na spota nie dotrzesz? :gwizdanie: :naughty:

Akjam a po co niby Kędzior to pisał już wczoraj że go choroba łapie :sarcastic:

ty sie nie odzywaj bo ostatnio niebyles wiec

ostatnio nie a Ty ostatnio i ostatnio i ostatnio i ostatnio i tak do zajebania :decayed:

"Ostatnio" się Kedzior poprawił. :good::naughty:
Opublikowano

["Ostatnio" się Kedzior poprawił. :good::naughty:

ja sie pojawiam regularnie :decayed:

Mało Ci? :cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

["Ostatnio" się Kedzior poprawił. :good::naughty:

ja sie pojawiam regularnie :decayed:

No od dwóch tygodni to chyba tak. :naughty:

Mało Ci? :cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Taaaa... :nose:
Opublikowano

to wkoncu jak z dzis... gdzie?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to wkoncu jak z dzis... gdzie?? :gwizdanie:

mnie nie będzie także mam wyjebane :P jedźcie pod silesie i obadajcie ten parking , mnie sie tam podoba ;)

ale wszystkim sie musi spodobać :decayed:

Opublikowano

ja może do Was dojadę, ale to później :gwizdanie:

Opublikowano

No to kto w końcu będzie? Mam do pracy na noc i nie wiem czy sie tak spinać? :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.