Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________beztytuuJ_rhsawxn.JPG

:naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________beztytuuJ_rhsawxn.JPG

:naughty:

:evil: :evil: :evil:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:10_________________________________________________Kto sie juz zapisał ???

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________beztytuuJ_rhsawxn.JPG

:naughty:

:evil: :evil: :evil:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:10_________________________________________________Kto sie juz zapisał ???

nie mogę powiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________beztytuuJ_rhsawxn.JPG

:naughty:

:evil: :evil: :evil:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:10_________________________________________________Kto sie juz zapisał ???

nie mogę powiedzieć :gwizdanie:

robisz tajemnice jak by było z czego :gwizdanie:

ja na liście jestem już od zeszłego roku :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:05_________________________________________________beztytuuJ_rhsawxn.JPG

:naughty:

:evil: :evil: :evil:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 10:10_________________________________________________Kto sie juz zapisał ???

nie mogę powiedzieć :gwizdanie:

robisz tajemnice jak by było z czego :gwizdanie:

ja na liście jestem już od zeszłego roku :gwizdanie:

i zawsze jest tak samo na początku presja, że mal o miejsc a później PW czy nie chciałbym jechać :D

Opublikowano

Dokładnie... i tak ta lista będzie dla wszystkich tym bardziej że od razu trzeba zaliczki wpłacac ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Dokładnie... i tak ta lista będzie dla wszystkich tym bardziej że od razu trzeba zaliczki wpłacac ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiesz Mario chłopaki mają małe siusiory i muszą się jakość dowartościować :decayed:

Opublikowano

Dokładnie... i tak ta lista będzie dla wszystkich tym bardziej że od razu trzeba zaliczki wpłacac ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiesz Mario chłopaki mają małe siusiory i muszą się jakość dowartościować :decayed:

Tak jest wielkie VIPY ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka lachony

ja na chorobowym :(

Opublikowano

Dokładnie... i tak ta lista będzie dla wszystkich tym bardziej że od razu trzeba zaliczki wpłacac ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiesz Mario chłopaki mają małe siusiory i muszą się jakość dowartościować :decayed:

Tak jest wielkie VIPY ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

wy za to macie lagi po kolana :naughty: i się nimi kłujecie :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 12:00_________________________________________________

siemka lachony

ja na chorobowym :(

widzę, że wytrzymałeś 3 dni w nowym roku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

:siema:

ja na chorobowym :(

jo tyż :kwasny:
Opublikowano

widać kto nie pił na sylwestrze :gwizdanie:

ja piłem w niedzielę sie :sick3: i przeziębienia nie ma :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wątłego zdrowia ta dzisiejsza młodzież :gwizdanie:

(nie to co kiedyś :bokser::silacz: )

Opublikowano

wątłego zdrowia ta dzisiejsza młodzież :gwizdanie:

(nie to co kiedyś :bokser::silacz: )

ja w ich wieku potrafiłem przedłużać imprezy nawet do tygodniowych libacji :evil::kox:

i nikt nie lądował u lekarza na drugi dzień :gwizdanie:

Opublikowano

wątłego zdrowia ta dzisiejsza młodzież :gwizdanie:

(nie to co kiedyś :bokser::silacz: )

ja w ich wieku potrafiłem przedłużać imprezy nawet do tygodniowych libacji :evil::kox:

i nikt nie lądował u lekarza na drugi dzień :gwizdanie:

a przed wojną to dopiero były imprezy :decayed:

Opublikowano

:siema:

Już nie ma miejsc na Bukowine! :shocked:Stanley widziałeś? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.