Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:
Opublikowano

:hi:

No i skończyło mi się obijanie :disgust: Dziś pierwszy raz do roboty po trzech tygodniach wolnego :kwasny:

Opublikowano

:hi:

No i skończyło mi się obijanie :disgust: Dziś pierwszy raz do roboty po trzech tygodniach wolnego :kwasny:

życie :decayed:

Opublikowano

:hi:

No i skończyło mi się obijanie :disgust: Dziś pierwszy raz do roboty po trzech tygodniach wolnego :kwasny:

życie :decayed:

Tyle że mi się nie chce.Do tego jeszcze na drugą zmianę mam :thumbdown:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:

zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki :mysli:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:

zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki :mysli:

Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. :wink4: Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:

zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki :mysli:

Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. :wink4: Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. :naughty:

Jak dla mnie to jak Prezes napisze w pierwszym poście ze spoty są na SCC to tam będę jeździł :wink4:

Tylko nie możemy się wrobić w jakąś dziwną miejscówkę, żeby nas ochrona ganiała po parkingu :evil:

Trzeba też pamiętać, że na święta zawsze parkingi w dużych centrach handlowych są za..bane samochodami.

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:

zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki :mysli:

Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. :wink4: Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. :naughty:

Jak dla mnie to jak Prezes napisze w pierwszym poście ze spoty są na SCC to tam będę jeździł :wink4:

Tylko nie możemy się wrobić w jakąś dziwną miejscówkę, żeby nas ochrona ganiała po parkingu :evil:

Trzeba też pamiętać, że na święta zawsze parkingi w dużych centrach handlowych są za..bane samochodami.

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

kfc :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 13:08_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 08:19_________________________________________________

chlory jest pewna opcja... :naughty:

wtorkowy spocik w SCC na dolnym parkingu?! co o tym myslicie??

temat przerabialismy na ostatnim spociku...

druga sprawa bylem jeszcze w starym roku na spocie w żorach - kto sie pisze na czwartek do Żor?? :)

nie widzę w tym chyba za bardzo sensu, parking jest dużo bardziej zatłoczony, a cieplej czy jest to ciężko powiedzieć :mysli:

Na tym nowym parkingu jest podobno zdecydowanie więcej miejsca i jest cieplej. :good::wink4:

zastanawiam się czemu Wam tak zależy na zmianie miejscówki :mysli:

Mnie tam nie zależy ale jakby miało być cieplej i milej to czemu nie. :wink4: Dla nikogo nie będzie trudniej dojechać do SCC niż na Trzy STawy przecież. :naughty:

Jak dla mnie to jak Prezes napisze w pierwszym poście ze spoty są na SCC to tam będę jeździł :wink4:

Tylko nie możemy się wrobić w jakąś dziwną miejscówkę, żeby nas ochrona ganiała po parkingu :evil:

Trzeba też pamiętać, że na święta zawsze parkingi w dużych centrach handlowych są za..bane samochodami.

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

kfc :kox:

Z dwojga złego mimo wszystko wolę MD. :naughty:
Opublikowano

siemka i pierwszy dzien w nowym roku zaliczony :wink4:

Kezor ja tez sie niefortunnie przeziebilem

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

w Scc jest tego duzy wybor :polew:
Opublikowano

siemka i pierwszy dzien w nowym roku zaliczony :wink4:

Kezor ja tez sie niefortunnie przeziebilem

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

w Scc jest tego duzy wybor :polew:

o przynajmniej nowa wymówka ale chyba cały rok nie będziesz jechał na przeziębieniu :kox:

Opublikowano

siemka i pierwszy dzien w nowym roku zaliczony :wink4:

Kezor ja tez sie niefortunnie przeziebilem

A przy okazji wnoioskuję o zmianę lokalu do posiadówek spotowych, wszystko byle nie MD :decayed:

w Scc jest tego duzy wybor :polew:

:good::naughty: :naughty:
Opublikowano

Cześć Chlory :decayed:

Opublikowano

Cześć Chlory :decayed:

cześć

Opublikowano

Cześć Chlory :decayed:

Sie odezwał... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.