Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

ja tez na 20ą ale sonczę juz 3go :kox:

to o 21 bedziesz mial sylwestra :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

mnie trzyma jeszcze po wczorajszym

to dziś masz juz nowy rok ? :kox:

Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

ja tez na 20ą ale sonczę juz 3go :kox:

to o 21 bedziesz mial sylwestra :polew:

ja bo jo mieszkom we SOSNOWCU

:polew: :polew:

Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

mnie trzyma jeszcze po wczorajszym

to dziś masz juz nowy rok ? :kox:

mozna tak powiedziec :decayed:
Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

mnie trzyma jeszcze po wczorajszym

to dziś masz juz nowy rok ? :kox:

mozna tak powiedziec :decayed:

to Kedzior to Do Siego :polew: nara
Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

ja tez na 20ą ale sonczę juz 3go :kox:

to o 21 bedziesz mial sylwestra :polew:

ja bo jo mieszkom we SOSNOWCU

:polew: :polew:

a zlamac ci reke? :decayed:
Opublikowano

ja na 20 mam być na imprezie a juz bym przyjebał drina ale źle sie to może skończyć więcsiedzę jak ta pipka na trzeźwo :decayed:

ja tez na 20ą ale sonczę juz 3go :kox:

to o 21 bedziesz mial sylwestra :polew:

ja bo jo mieszkom we SOSNOWCU

:polew: :polew:

a zlamac ci reke? :decayed:

Ty nie codzisz w mojej wadze
Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:
Opublikowano

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a tobie co?
Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

a na forum tego niebyło

to jest mooooooooooooooooooooozg :naughty:

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:
Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:

no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :polew:

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:

na ktora mamy przyjechac? :decayed:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:57_________________________________________________

no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :polew:

i za to cie szanuje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:

no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko... :decayed:

Opublikowano

kędzior jak światła naprawione ?

tak, wyjalem i wlozylem przekaznik jeszcze raz i wszystko dziala :wink4:

to git :good:

Finka się już chłodzi... :kox: :gwizdanie:

w doma siedzisz czy kajś idziesz ?

Domówka i się tego boje... Bo kajś to cza się trzymać a tu to może być różnie... :naughty:

no moja już mi prawi od rana morały jak mam pić , ile i kiedy...a ja mam jeden cel dotrwać do północy - reszta mnie jebie :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kędzior na 20tą jak będziesz to będzie spoko... :decayed:

ok :wink4:
Opublikowano

Siema. :hi:

Udanej zabawy sylwestrowej dla tych co sie wybierają na tak nudna impreze... :decayed:

Dla tych watpiących... info... sniegu w górach naprawde nie brakuje... wszystkie wyciagi śmigaja i to warunki sa naprawde dobre ... :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.