Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co jest leszcze za dwa dni Sylwek....i zaś przybijanie gwoździ :decayed:

Opublikowano

Stasiu jak tam kalendarze ? Dotarły wszystkie ?

Podjechał bym jutro :gwizdanie:

mam je

swój wyciągnąłem, na reszte się spuściłem :jerk:

...bo takie fajne.... :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 21:05_________________________________________________no to psyt :naughty:

No to masz całą noc żeby mój doczyścić :baseball:

co jest leszcze za dwa dni Sylwek....i zaś przybijanie gwoździ :decayed:

Zastanów się co pijesz :gwizdanie:

Opublikowano
tys jest jak zwarcie hehe
jedz do aso bo tego niepochytosz brechom

:polew:

brechy nie uzywam, ale kilofa owszem :decayed:
Opublikowano

brechy nie uzywam, ale kilofa owszem :decayed:

przy okazji możesz przeczyścić sobie wtyk żarówki takim kilofem :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
tys jest jak zwarcie hehe

Tu ciulu chciałem być miły ale chuuj chcesz szczerość to ją dostaniesz - MASZ ZJEBANE PADŁO I c**jJJ

Opublikowano
tys jest jak zwarcie hehe

Tu ciulu chciałem być miły ale chuuj chcesz szczerość to ją dostaniesz - MASZ ZJEBANE PADŁO I c**jJJ

i co ze bylo skladane z 3 aut :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

poebani :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:23_________________________________________________idzcie się na techniczny kłócić, a nie robicie OT :kox:

Opublikowano
tys jest jak zwarcie hehe

Tu ciulu chciałem być miły ale chuuj chcesz szczerość to ją dostaniesz - MASZ ZJEBANE PADŁO I c**jJJ

i co ze bylo skladane z 3 aut :polew: :polew: :polew:

Ale klapki wlewu paliwa i tak nikt nie pobije :kox:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Ale klapki wlewu paliwa i tak nikt nie pobije :kox:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nom niestety hehehe mozna powiedziec ze jest oryginalna hehe

mam juz zakupiona "nowa" ale niema czasu kiedy przelozyc ijest z disla i sie boje zeby ktos mi disla nienalal jak pozyczy auta :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Ale klapki wlewu paliwa i tak nikt nie pobije :kox:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

nom niestety hehehe mozna powiedziec ze jest oryginalna hehe

mam juz zakupiona "nowa" ale niema czasu kiedy przelozyc ijest z disla i sie boje zeby ktos mi disla nienalal jak pozyczy auta :polew:

Ty masz padło na najtańsze paliwo :polew: kto by tam diesla Ci miał nalać :decayed: ?

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 02:14_________________________________________________http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2025279237&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=10

:naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 02:15_________________________________________________http://moto.allegro.pl/honda-cbr-f3-nie-f2-f4-rr-r1-i2005784322.html czyje . bo na aucie są klubowe ramki , a aukcja z zabrza :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 02:37_________________________________________________e186c7a78715ebc7c793fcf7de28a07c.gif

pojemna dupka :decayed:

Opublikowano

musiała tam mieć jakiś stelaż zamocowany :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 03:36_________________________________________________

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Halo alkofans :kox:

Opublikowano

:hi:

Halo alkofans :kox:

:hi: aloha abstynent :decayed:

Opublikowano

jeszcze tylko dziś - ale do 19 i wolne - w sumie to jak normalny weekend :thumbdown:

Opublikowano
:siema:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.