Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

Powiedz jej niech zmieni dilera :hi::decayed:

niech dzwoni 782 569 658 gość ma dobry stuff na okrągło :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

To zadzwoń do niego żeby załatwił trochę na sobotę :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 15:01_________________________________________________Ale gość ma ruchanie po koncertach chyba :slina: :slina: :slina:

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

to zależy czy ją ruchasz :polew:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

Opublikowano

witam przodowników pracy :hi:

przodownik pracy wita :decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:
Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:

np do mojego jakieś 700-800zł :decayed:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:

np do mojego jakieś 700-800zł :decayed:

groszowe sprawy :polew:

Stasiek ty dales Jarko adres do wysylki tych kalendarzy?

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:

np do mojego jakieś 700-800zł :decayed:

groszowe sprawy :polew:

Stasiek ty dales Jarko adres do wysylki tych kalendarzy?

nie, a po co :polew:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:

np do mojego jakieś 700-800zł :decayed:

groszowe sprawy :polew:

Stasiek ty dales Jarko adres do wysylki tych kalendarzy?

nie, a po co :polew:

Bo Jarko już część wysłał :naughty:

Ciekawe jak tam nasze :mysli:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

to zależy czy ją ruchasz :polew:

:decayed:

witam przodowników pracy :hi:

przodownik pracy wita :decayed:

:decayed: a łyżka na to ................

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

może tego nie być na stanie, bo: kosztuje 10x tyle co dobry zamiennik :gwizdanie:

:blink:

np do mojego jakieś 700-800zł :decayed:

groszowe sprawy :polew:

Stasiek ty dales Jarko adres do wysylki tych kalendarzy?

nie, a po co :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

3.28 też tak kiedyś uzdrowiłem człowieka :> :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale gość ma ruchanie po koncertach chyba :slina: :slina: :slina:

Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Oficial

no ma wybór jak nikt :kox:

Opublikowano

własnie odkryłem tatre grzanca - czego to juz nie wymyslą :)

klasa!

trzeba sie tylko tak porobić, żeby zobaczyć na dworze śnieg i poczuć się jak w tatrach :decayed:

Opublikowano

Co tam lewusy? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tu taka cisza

Opublikowano

do końca roku wolne :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.