Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: niema lipy na starosc :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Hejka

jak tak ma być na emeryturze ........................to już się doczekać nie mogę :decayed::slina:

Opublikowano

siema z wieczora :hi:

:disgust:

Opublikowano

i zalatwiles urlop?

Opublikowano

i zalatwiles urlop?

jutro jeszcze do roboty :(

Opublikowano

:hi: Hejka

jak tak ma być na emeryturze ........................to już się doczekać nie mogę :decayed::slina:

mi w glowie jeszcze mlodosc

tututututtuuuu[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________kto mnei zabierze do mielna

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

:hi: Hejka

jak tak ma być na emeryturze ........................to już się doczekać nie mogę :decayed::slina:

mi w glowie jeszcze mlodosc

tututututtuuuu

mi też :kox: ,tylko pisałem w tym kontekście ,że na emeryturce tak też może być :wink4::decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 00:18_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

:hi: morgen

ostatnia szychta w tym roku ? :mysli:

:>

Opublikowano

witam przodowników pracy :hi:

Opublikowano
:hi: witojcie na urlopie :>
Opublikowano

:siema:

Ja też kilka dni wolnego... :gwizdanie: Wczoraj jeszcze po spocie do kumpla na garaż podjechałem i jakoś późno wróćiłem. :naughty:

Opublikowano

:siema:

Ja też kilka dni wolnego... :gwizdanie: Wczoraj jeszcze po spocie do kumpla na garaż podjechałem i jakoś późno wróćiłem. :naughty:

wiedzialem ze szybko nie wrocisz... ;)

Opublikowano
  • Autor

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

Opublikowano

Może nie mają w danej chwili na stanie :wink4:.

Daj mi vin na pw to sprawdzę :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi: Hejka

jak tak ma być na emeryturze ........................to już się doczekać nie mogę :decayed::slina:

mi w glowie jeszcze mlodosc

tututututtuuuu[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________kto mnei zabierze do mielna

:slina: :slina: :slina:

miałem je :gwizdanie:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

a jak kórwa ma być :decayed:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

a jak kórwa ma być :decayed:

grozisz mu? :cool1:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

Powiedz jej niech zmieni dilera :hi::decayed:
Opublikowano

siema :)

ej powiedzcie mi czy przegub wewnętrzny to jest cześć eksploatacyjna ? bo znajoma potrzebuje do do polo 2000r 1.4 i ponoć nie ma nawet w ASO :gwizdanie: a troche mi sie wierzyć nie chce

Powiedz jej niech zmieni dilera :hi::decayed:

niech dzwoni 782 569 658 gość ma dobry stuff na okrągło :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.